fbpx

SUNSAY Energy приєдналася до Unlimit Ukraine

18/ 09/ 2019
  Ми — молода українська компанія, що спеціалізується на встановленні сонячних електростанцій. За короткий період своєї діяльності, SUNSAY Energy вдалося зарекомендувати себе як надійного партнера у галузі альтернативної енергетики. Усвідомлюючи той факт, що вартість електроенергії в Україні щорічно збільшується, переконані у економічній доцільності переходу малого та середнього бізнесу на відновлювані джерела енергії. Індивідуальний підхід до кожного клієнта є ключовим елементом нашої роботи. Тому проєкти SUNSAY Energy відрізняються високою якістю та відповідають вимогам навіть дуже примхливого користувача. Завдяки використанню новітніх технологій і постійному вдосконаленню професійних знань, наші інженери встановлюють сонячні електростанції на конструкціях будь-якого типу. Надійності SUNSAY Energy приділяє не менше уваги. Щоб клієнти могли користуватися якісним обладнанням за оптимальною ціною та з довгим гарантійним строком, ми уклали договори напряму з кращими постачальниками. Такий підхід забезпечує користувачам надійність роботи сонячної електростанції протягом багатьох років. А для якісного встановлення станції, нами було сформовано власні монтажні бригади, чиї навички відповідають необхідним вимогам. Окрім цього, колектив компанії формують ентузіасти, що борються з екологічними та кліматичними змінами. Зокрема, команда має на меті вплинути на скорочення використання традиційних джерел енергії в Україні. Для цього ми популяризуємо турботливе ставлення до природи і необхідність переходу на альтернативні джерела енергії. Від співпраці з EBA та участі в Unlimit Ukraine ми очікуємо: Можливість отримання нових знань у сфері бізнесу. Ознайомитись з “живими” прикладами успішного розвитку бізнесу. Можливість поділитися власним досвідом та розширити знання аудиторії про галузь альтернативної енергетики.  Отримати нові бізнес-знайомства. Побудувати партнерські взаємовідносини для спільного формування прозорої і ефективної діяльності на ринку. Ми — відкрита компанія, тому підтримуємо якість спілкування. Під час консультації, партнери SUNSAY Energy отримують розгорнуті, експертні відповіді на питання, що стосуються сонячної енергетики. Тож вважаємо, що наша присутність у Unlimit Ukraine буде корисною для учасників проєкту.  Отже, якщо бажаєте дізнатися більше про світ альтернативної енергетики або встановити сонячну електростанцію та шукаєте для цього надійного помічника — сміливо звертайтеся до нас!

Ми — молода українська компанія, що спеціалізується на встановленні сонячних електростанцій. За короткий період своєї діяльності, SUNSAY Energy вдалося зарекомендувати себе як надійного партнера у галузі альтернативної енергетики. Усвідомлюючи той факт, що вартість електроенергії в Україні щорічно збільшується, переконані у економічній доцільності переходу малого та середнього бізнесу на відновлювані джерела енергії.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта є ключовим елементом нашої роботи. Тому проєкти SUNSAY Energy відрізняються високою якістю та відповідають вимогам навіть дуже примхливого користувача. Завдяки використанню новітніх технологій і постійному вдосконаленню професійних знань, наші інженери встановлюють сонячні електростанції на конструкціях будь-якого типу.

Надійності SUNSAY Energy приділяє не менше уваги. Щоб клієнти могли користуватися якісним обладнанням за оптимальною ціною та з довгим гарантійним строком, ми уклали договори напряму з кращими постачальниками. Такий підхід забезпечує користувачам надійність роботи сонячної електростанції протягом багатьох років. А для якісного встановлення станції, нами було сформовано власні монтажні бригади, чиї навички відповідають необхідним вимогам.

Окрім цього, колектив компанії формують ентузіасти, що борються з екологічними та кліматичними змінами. Зокрема, команда має на меті вплинути на скорочення використання традиційних джерел енергії в Україні. Для цього ми популяризуємо турботливе ставлення до природи і необхідність переходу на альтернативні джерела енергії.

Від співпраці з EBA та участі в Unlimit Ukraine ми очікуємо:

  • Можливість отримання нових знань у сфері бізнесу. Ознайомитись з “живими” прикладами успішного розвитку бізнесу.
  • Можливість поділитися власним досвідом та розширити знання аудиторії про галузь альтернативної енергетики. 
  • Отримати нові бізнес-знайомства.
  • Побудувати партнерські взаємовідносини для спільного формування прозорої і ефективної діяльності на ринку.

Ми — відкрита компанія, тому підтримуємо якість спілкування. Під час консультації, партнери SUNSAY Energy отримують розгорнуті, експертні відповіді на питання, що стосуються сонячної енергетики. Тож вважаємо, що наша присутність у Unlimit Ukraine буде корисною для учасників проєкту. 

Отже, якщо бажаєте дізнатися більше про світ альтернативної енергетики або встановити сонячну електростанцію та шукаєте для цього надійного помічника — сміливо звертайтеся до нас!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: