fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Summer Program від LIGA ZAKON

05/ 07/ 2024
  Саме час, щоб замовити нове рішення LIGA360 для твоєї компанії! ☀️ Дізнайся умови Summer Program від LIGA ZAKON 10 хмарних рішень та сервісів стали єдиною екосистемою LIGA360, щоб забезпечити максимум переваг для кожного. 👔  Власникам та керівникам: Всебічно оцінюй ризики, побач свій бізнес очима партнерів, конкурентів, перевіряючих органів. ⚖️ Юристам: Безперебійний доступ до джерел інформації, включно з реєстрами, законодавством, судовими рішеннями тощо. Просунуті інструменти legal research та АІ-прогнозування судових рішень. 🧮 Бухгалтерам: Майже 2 тис. статей на актуальні теми щомісяця, професійна аналітика та практика правозастосування. 🚨 Комплаєнс-офіцерам: Комплексні розслідування щодо компаній, в тому числі пошук у 46 санкційних списках, аналіз міжнародних звʼязків, звʼязків з PEP та ін. Більше ліцензій для твоїх співробітників – більше економії 💰 📌 Детальніше про нову LIGA360 за посиланням

Саме час, щоб замовити нове рішення LIGA360 для твоєї компанії!

☀️ Дізнайся умови Summer Program від LIGA ZAKON

10 хмарних рішень та сервісів стали єдиною екосистемою LIGA360, щоб забезпечити максимум переваг для кожного.

👔  Власникам та керівникам: Всебічно оцінюй ризики, побач свій бізнес очима партнерів, конкурентів, перевіряючих органів.

⚖️ Юристам: Безперебійний доступ до джерел інформації, включно з реєстрами, законодавством, судовими рішеннями тощо. Просунуті інструменти legal research та АІ-прогнозування судових рішень.

🧮 Бухгалтерам: Майже 2 тис. статей на актуальні теми щомісяця, професійна аналітика та практика правозастосування.

🚨 Комплаєнс-офіцерам: Комплексні розслідування щодо компаній, в тому числі пошук у 46 санкційних списках, аналіз міжнародних звʼязків, звʼязків з PEP та ін.

Більше ліцензій для твоїх співробітників – більше економії 💰

📌 Детальніше про нову LIGA360 за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: