fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сума вкладень клієнтів ОТП Банку в ОВДП у жовтні перевищила 1 млрд грн

09/ 11/ 2023
  Клієнти ОТП Банку – фізичні особи придбали ОВДП на загальну суму 1 млрд 111 млн грн в еквіваленті протягом жовтня. Про це повідомив член правління ОТП Банку з розвитку роздрібного бізнесу Олег Клименко. «Майже 80% цінних паперів у жовтні було придбано нашими клієнтами саме через застосунок OTP Bank UA. Тобто вони мали змогу напряму виходити на аукціони Міністерства фінансів і купувати державні облігації за ціною міністерства. За обсягами «доларові» інвестиції стали найбільшими – майже 20 млн дол США (88%) вклали наші клієнти у військові державні облігації через мобільний застосунок протягом минулого місяця», – відзначив він. Як наголосив банкір, це — перші підсумки придбань держпаперів через застосунок на аукціонах, адже такий сервіс було запущено на початку жовтня п.р. За його словами, зручність і швидкість оформлення угод приваблює як нових, так і діючих інвесторів в ОВДП серед клієнтів банку. «Крім того, це також можливість допомогти економіці країни», – розповів О.Клименко. Нагадаємо, ОТП Банк у жовтні став першим банком, що відкрив своїм клієнтам доступ до унікального сервісу: можливості купувати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) напряму на аукціонах Міністерства фінансів України через мобільний застосунок OTP Bank UA.

Клієнти ОТП Банку – фізичні особи придбали ОВДП на загальну суму 1 млрд 111 млн грн в еквіваленті протягом жовтня. Про це повідомив член правління ОТП Банку з розвитку роздрібного бізнесу Олег Клименко.

«Майже 80% цінних паперів у жовтні було придбано нашими клієнтами саме через застосунок OTP Bank UA. Тобто вони мали змогу напряму виходити на аукціони Міністерства фінансів і купувати державні облігації за ціною міністерства. За обсягами «доларові» інвестиції стали найбільшими – майже 20 млн дол США (88%) вклали наші клієнти у військові державні облігації через мобільний застосунок протягом минулого місяця», – відзначив він.

Як наголосив банкір, це — перші підсумки придбань держпаперів через застосунок на аукціонах, адже такий сервіс було запущено на початку жовтня п.р. За його словами, зручність і швидкість оформлення угод приваблює як нових, так і діючих інвесторів в ОВДП серед клієнтів банку. «Крім того, це також можливість допомогти економіці країни», – розповів О.Клименко.

Нагадаємо, ОТП Банк у жовтні став першим банком, що відкрив своїм клієнтам доступ до унікального сервісу: можливості купувати облігації внутрішньої державної позики (ОВДП) напряму на аукціонах Міністерства фінансів України через мобільний застосунок OTP Bank UA.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: