fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сума податкових платежів «АрселорМіттал Кривий Ріг» за 5 місяців дорівнює річному бюджету Одеської області

10/ 06/ 2021
  Кривий Ріг, 9 червня 2021 р. У січні-травні 2021 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» перерахував до бюджетів усіх рівнів майже 4,8 млрд грн податків і зборів – майже в 2 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Цю суму можна порівняти з річним бюджетом цілої української області, приміром, Одеської. Із загальної суми податків і зборів понад 2,3 млрд грн надійшли до державного бюджету, 716 млн грн - до місцевих бюджетів. Крім того, компанія перерахувала майже 454 млн грн єдиного соціального внеску та 1,3 млрд грн податку на додану вартість при імпорті сировини та матеріалів. У цьому році ситуація на світових ринках металопродукції та залізорудної сировини стабілізувалася, а покращення попиту та цінова конюнктура дозволили подвоїти податкові відрахування у порівнянні з січнем-травнем 2020 року. Основний приріст платежів за 5 місяців 2021 року забезпечує податок на прибуток (1,8 млрд грн) і рентна плата за видобуток залізної руди (216 млн грн). Також зросли платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» до місцевих бюджетів. Тут головним драйвером збільшення став податок на землю - приріст за 5 місяців становить 282 млн грн. Сергій Плічко, фінансовий директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»: - Ми очікуємо, що позитивна тенденція щодо сплати податків збережеться до кінця року. Звичайно, це багато в чому залежить від ситуації на зовнішніх ринках. Ринок залізорудної сировини та металопрокату є циклічним. Періоди зростання та спаду постійно чергуються. Саме тому для компаній-виробників важлива підтримка з боку держави - збалансована політика оподаткування гірничо-металургійної галузі. Довідка: За 15 років роботи АрселорМіттал в Україні підприємство сплатило державі понад 75 млрд грн податків і зборів: до державного бюджету - 24 млрд грн, до місцевого бюджету - понад 10 млрд грн, ПДВ на імпорт - 29 млрд грн і єдиний соціальний внесок - 12 млрд грн. При цьому екологічний податок за цей період склав понад 2 млрд грн.

Кривий Ріг, 9 червня 2021 р. У січні-травні 2021 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» перерахував до бюджетів усіх рівнів майже 4,8 млрд грн податків і зборів – майже в 2 рази більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Цю суму можна порівняти з річним бюджетом цілої української області, приміром, Одеської. Із загальної суми податків і зборів понад 2,3 млрд грн надійшли до державного бюджету, 716 млн грн – до місцевих бюджетів. Крім того, компанія перерахувала майже 454 млн грн єдиного соціального внеску та 1,3 млрд грн податку на додану вартість при імпорті сировини та матеріалів.

У цьому році ситуація на світових ринках металопродукції та залізорудної сировини стабілізувалася, а покращення попиту та цінова кон’юнктура дозволили подвоїти податкові відрахування у порівнянні з січнем-травнем 2020 року. Основний приріст платежів за 5 місяців 2021 року забезпечує податок на прибуток (1,8 млрд грн) і рентна плата за видобуток залізної руди (216 млн грн). Також зросли платежі «АрселорМіттал Кривий Ріг» до місцевих бюджетів. Тут головним драйвером збільшення став податок на землю – приріст за 5 місяців становить 282 млн грн.

Сергій Плічко, фінансовий директор «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

– Ми очікуємо, що позитивна тенденція щодо сплати податків збережеться до кінця року. Звичайно, це багато в чому залежить від ситуації на зовнішніх ринках. Ринок залізорудної сировини та металопрокату є циклічним. Періоди зростання та спаду постійно чергуються. Саме тому для компаній-виробників важлива підтримка з боку держави – збалансована політика оподаткування гірничо-металургійної галузі.

Довідка:

За 15 років роботи АрселорМіттал в Україні підприємство сплатило державі понад 75 млрд грн податків і зборів: до державного бюджету – 24 млрд грн, до місцевого бюджету – понад 10 млрд грн, ПДВ на імпорт – 29 млрд грн і єдиний соціальний внесок – 12 млрд грн. При цьому екологічний податок за цей період склав понад 2 млрд грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: