fbpx

Сучасні вантажоперевезення від EDIN: згорнув Instagram, підписав ЕТТН

26/ 02/ 2020
  Провайдер електронного документообігу EDIN впровадив у дію електронну товарно-транспортну накладну. Проект щодо впровадження ЕТТН в Україні між Міністерством Інфраструктури та е-провайдерами обговорюється вже давно. еТТН (електронна ТТН) — основний документ вантажоперевезень, який є обов’язковим для оформлення та підписання всіма учасниками логістичного процесу. З 12.07.2019 г. вступив в силу наказ Міністерства інфраструктури України №413, який визнає використання електронної ТТН. У грудні 2019 року рішення для впровадження ЕТТН від провайдера електронного документообігу EDIN пройшло успішну перевірку і першу поставку з ЕТТН було повністю завершено з перевіркою інспектором Укртрансбезпеки. З впровадженням еТТН від EDIN компанії зможуть більше ніж у три рази скоротити час обробки документів та термін закриття доставки, до 80% зменшити витрати на зберігання документів, витратні матеріали та обмін документами, виключити повну втрату інформації, забезпечити прозорість та контрольованість процесу обміну.

Провайдер електронного документообігу EDIN впровадив у дію електронну товарно-транспортну накладну. Проект щодо впровадження ЕТТН в Україні між Міністерством Інфраструктури та е-провайдерами обговорюється вже давно.

еТТН (електронна ТТН) — основний документ вантажоперевезень, який є обов’язковим для оформлення та підписання всіма учасниками логістичного процесу. З 12.07.2019 г. вступив в силу наказ Міністерства інфраструктури України №413, який визнає використання електронної ТТН.

У грудні 2019 року рішення для впровадження ЕТТН від провайдера електронного документообігу EDIN пройшло успішну перевірку і першу поставку з ЕТТН було повністю завершено з перевіркою інспектором Укртрансбезпеки.

З впровадженням еТТН від EDIN компанії зможуть більше ніж у три рази скоротити час обробки документів та термін закриття доставки, до 80% зменшити витрати на зберігання документів, витратні матеріали та обмін документами, виключити повну втрату інформації, забезпечити прозорість та контрольованість процесу обміну.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: