fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стипендіальна програма для навчання дітей найбільш вразливих категорій на 2023-2024 навчальний рік

13/ 11/ 2023
  Благодійний фонд «За майбутнє дітей» у партнерстві з дистанційною школою «Оптіма» ще 2022 року запровадив стипендіальну програму для українських школярів. Завдяки цій програмі понад 800 школярів здобули якісну освіту. Стипендії передбачають покриття вартості навчання в школі «Оптіма» за повною програмою здобуття середньої освіти: Благодійна стипендіальна програма для дітей з особливими потребами  Благодійна програма для дітей, батьки яких загинули на війні Кожна дитина – це унікальна історія, заслуговує на якісну освіту, яка вписується в хроніки України. Ми хочемо й маємо можливість організувати адресну допомогу кожній дитині, що прагне до якісної освіти. Ми віримо в наше спільне майбутнє та просимо вас долучитися до нашої місії, надавши фінансову допомогу. Ваша підтримка зможе змінити життя цих дітей! Наші підопічні https://childrensfuture.org.ua/uk/children Донат https://childrensfuture.org.ua/uk/donation Подати заявку на стипендію [email protected]

Благодійний фонд «За майбутнє дітей» у партнерстві з дистанційною школою «Оптіма» ще 2022 року запровадив стипендіальну програму для українських школярів. Завдяки цій програмі понад 800 школярів здобули якісну освіту.

Стипендії передбачають покриття вартості навчання в школі «Оптіма» за повною програмою здобуття середньої освіти:

Благодійна стипендіальна програма для дітей з особливими потребами 

Благодійна програма для дітей, батьки яких загинули на війні

Кожна дитина – це унікальна історія, заслуговує на якісну освіту, яка вписується в хроніки України. Ми хочемо й маємо можливість організувати адресну допомогу кожній дитині, що прагне до якісної освіти. Ми віримо в наше спільне майбутнє та просимо вас долучитися до нашої місії, надавши фінансову допомогу. Ваша підтримка зможе змінити життя цих дітей!

Наші підопічні https://childrensfuture.org.ua/uk/children

Донат https://childrensfuture.org.ua/uk/donation

Подати заявку на стипендію [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: