fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Створення Центру соціально-трудової адаптації в м. Бровари

27/ 11/ 2020
    Перспектива 21.3 – благодійна організація, яка допомагає адаптуватися до дорослого життя молоді з синдромом Дауна, аутизмом та порушеннями інтелектуального розвитку. Люди з інвалідністю завжди будуть потребувати підтримки. А вона зможе існувати тільки тоді, коли багато людей об’єднають свої зусилля. Ми віримо, що дуже скоро всебічна підтримка людей з інвалідністю стане системною нормою. А поки що ми об’єднуємо зусилля з представниками бізнесу, благодійними організаціями, колегами з-за кордону та урядовими організаціями. Зараз ми створюємо Центр соціально-трудової адаптації в м. Бровари, який надаватиме комплексні послуги з підготовки до трудової діяльності, підбір місця праці та супровід на робочому місці як для наших клієнтів, так і для персоналу працедавця. Також ми організовуємо змістовне дозвілля і підготовку до самостійного життя окремо від батьків. Відкриття Центру планується у вересні 2021 року. Всі наші зусилля зараз скеровано на ремонт та облаштування приміщення, комплектацію команди спеціалістів, розробку детальної програми навчання на кожний день, пошук партнерів з працевлаштування. Найбільшими нашими потребами на цьому етапі є: будівельні матеріали для ремонту приміщення офісна техніка, меблі і витратні матеріали, побутова техніка, кухонна техніка і приладдя, продукти харчування для уроків кулінарії і обідів. Ми будемо вдячні за підтримку в покритті цих потреб. Також запрошуємо відвідати наш сайт www.perspectiva21-3.org і познайомитися ближче з тим, що ми робимо, і приєднатися до змін в нашому суспільстві. Напишіть або зателефонуйте нам і ми разом знайдемо найкращий для нас всіх варіант партнерства.
01/

 

Перспектива 21.3 – благодійна організація, яка допомагає адаптуватися до дорослого життя молоді з синдромом Дауна, аутизмом та порушеннями інтелектуального розвитку.

Люди з інвалідністю завжди будуть потребувати підтримки. А вона зможе існувати тільки тоді, коли багато людей об’єднають свої зусилля.

Ми віримо, що дуже скоро всебічна підтримка людей з інвалідністю стане системною нормою. А поки що ми об’єднуємо зусилля з представниками бізнесу, благодійними організаціями, колегами з-за кордону та урядовими організаціями.

Зараз ми створюємо Центр соціально-трудової адаптації в м. Бровари, який надаватиме комплексні послуги з підготовки до трудової діяльності, підбір місця праці та супровід на робочому місці як для наших клієнтів, так і для персоналу працедавця. Також ми організовуємо змістовне дозвілля і підготовку до самостійного життя окремо від батьків.

Відкриття Центру планується у вересні 2021 року. Всі наші зусилля зараз скеровано на ремонт та облаштування приміщення, комплектацію команди спеціалістів, розробку детальної програми навчання на кожний день, пошук партнерів з працевлаштування.

Найбільшими нашими потребами на цьому етапі є:

  • будівельні матеріали для ремонту приміщення
  • офісна техніка, меблі і витратні матеріали,
  • побутова техніка, кухонна техніка і приладдя,
  • продукти харчування для уроків кулінарії і обідів.

Ми будемо вдячні за підтримку в покритті цих потреб.

Також запрошуємо відвідати наш сайт www.perspectiva21-3.org і познайомитися ближче з тим, що ми робимо, і приєднатися до змін в нашому суспільстві. Напишіть або зателефонуйте нам і ми разом знайдемо найкращий для нас всіх варіант партнерства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: