fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

31/ 01/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація єднає компанії, які є соціально відповідальними та усвідомлюють потребу робити добровільний внесок в розвиток суспільства в соціальній, економічній, екологічній та інших сферах, який повязаний безпосередньо з основною діяльністю компанії і виходить за рамки визначеного законом мінімуму. З цією метою з 2006 року у м. Київ працює Комітет з корпоративної соціальної відповідальності Європейської Бізнес Асоціації. Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації також збирає свої членські компанії для обговорення питань корпоративної та соціальної відповідальності. Так, 31 січня 2017 року відбулася зустріч Студії особистої та корпоративної ефективності, присвячена темі CSR – навіщо це бізнесу. Гостями заходу стали представники платформи “Мой город” - директор з розвитку Любов Ждан та директор платформи Євген Кузьмичов. В ході зустрічі учасники визначили, що являє собою CSR та навіщо це бізнесу, які типи та рівні корпоративної соціальної відповідальності існують, причину популярності CSR у світовій практиці та чому на сьогодні не так багато прикладів CSR в Україні і чи є шанси на поширення цієї ідеї. Також присутні обмінялись власним досвідом та дізнались про деякі існуючі проекти CSR для бізнесу в Одесі на прикладі платформи Мой город.

Європейська Бізнес Асоціація єднає компанії, які є соціально відповідальними та усвідомлюють потребу робити добровільний внесок в розвиток суспільства в соціальній, економічній, екологічній та інших сферах, який пов’язаний безпосередньо з основною діяльністю компанії і виходить за рамки визначеного законом мінімуму. З цією метою з 2006 року у м. Київ працює Комітет з корпоративної соціальної відповідальності Європейської Бізнес Асоціації.

Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації також збирає свої членські компанії для обговорення питань корпоративної та соціальної відповідальності. Так, 31 січня 2017 року відбулася зустріч Студії особистої та корпоративної ефективності, присвячена темі “CSR – навіщо це бізнесу”. Гостями заходу стали представники платформи “Мой город” – директор з розвитку Любов Ждан та директор платформи Євген Кузьмичов.

В ході зустрічі учасники визначили, що являє собою CSR та навіщо це бізнесу, які типи та рівні корпоративної соціальної відповідальності існують, причину популярності CSR у світовій практиці та чому на сьогодні не так багато прикладів CSR в Україні і чи є шанси на поширення цієї ідеї. Також присутні обмінялись власним досвідом та дізнались про деякі існуючі проекти CSR для бізнесу в Одесі на прикладі платформи “Мой город”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: