fbpx

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі: “Заговори так, щоб тебе побачили”

05/ 12/ 2019
    Слова - це інструменти нашої реальності. Вони здатні впливати на слухачів і так чи інакше, дозволяють контролювати більшість життєвих ситуацій. Вміння використовувати свій словарний запас помножений на знання про публічні виступи робить можливим стати переконливим та успішним абсолютно для кожного! 05 грудня 2019 року Південноукраїнський офіс Асоціації провів Студію особистої та корпоративної ефективності на тему “Заговори так, щоб тебе побачили”. Спікер заходу, консультант з презентаційної грамотності Олександр Кайгородов зробив усе можливе для того, щоб учасники події розібралися у питаннях структури та форми виступів, позбавились страху перед аудиторією, дізнались про всі риторичні прийоми та ефекти привернення уваги під час емоційної комунікації, згенерували свої власні методи зняття психологічних блоків та емоційних перепон під час виступу, познайомились з прийомами невербального спілкування із складними слухачами. Великий пласт лекції був присвячений формуванню навичків ефективної комунікації. Адже вміння говорити - це тільки половина успіху. Не менш важливим є те, як ми себе подаємо слухачам та що транслюємо. Дякуємо усім присутнім за активність та особисто спікеру за дієві поради! Тепер ми почуваємось більш впевнено та знаємо, як говорити так, щоб бути в центрі уваги!
01/

 

Слова – це інструменти нашої реальності. Вони здатні впливати на слухачів і так чи інакше, дозволяють контролювати більшість життєвих ситуацій. Вміння використовувати свій словарний запас помножений на знання про публічні виступи робить можливим стати переконливим та успішним абсолютно для кожного!

05 грудня 2019 року Південноукраїнський офіс Асоціації провів Студію особистої та корпоративної ефективності на тему “Заговори так, щоб тебе побачили”. Спікер заходу, консультант з презентаційної грамотності Олександр Кайгородов зробив усе можливе для того, щоб учасники події розібралися у питаннях структури та форми виступів, позбавились страху перед аудиторією, дізнались про всі риторичні прийоми та ефекти привернення уваги під час емоційної комунікації, згенерували свої власні методи зняття психологічних блоків та емоційних перепон під час виступу, познайомились з прийомами невербального спілкування із складними слухачами.

Великий пласт лекції був присвячений формуванню навичків ефективної комунікації. Адже вміння говорити – це тільки половина успіху. Не менш важливим є те, як ми себе подаємо слухачам та що транслюємо. Дякуємо усім присутнім за активність та особисто спікеру за дієві поради! Тепер ми почуваємось більш впевнено та знаємо, як говорити так, щоб бути в центрі уваги!

Спікери

1 / 1
Олександр Кайгородов
Президент Дебатного клубу “Carpe Diem“
Олександр Кайгородов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: