fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

06/ 09/ 2017
  На Студії особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі говорили про ключові навики успішного керівника. Спікером заходу виступив Фелікс Морозовський, бізнес-тренер, психолог, експерт з управління та продажів. В ході зустрічі учасники дізналися про те, хто такий управлінець та як відрізнити хорошого керівника від поганого, обговорили рівні менеджменту (технічний, управлінський, інституційний) та функціонал управлінця на кожному з них. Спікер розповів про методи менеджменту та стилі управління (авторитарний, демократичний, ліберальний), а також про такі види проектного менеджменту, як waterfall, agile, холократія. Під час дискусії присутні визначили ключові навики управлінця, серед яких: вміння створювати команду, вірно визначати ціль та йти до неї, адаптуватися до умов, що змінюються, вміння робити висновки із власних помилок, регенерувати після падінь, наполегливість, позитивний настрій, виявляти зайвих у команді та прощатися з ними, готовність брати відповідальність за результат на себе.

На Студії особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі говорили про ключові навики успішного керівника. Спікером заходу виступив Фелікс Морозовський, бізнес-тренер, психолог, експерт з управління та продажів.

В ході зустрічі учасники дізналися про те, хто такий управлінець та як відрізнити хорошого керівника від поганого, обговорили рівні менеджменту (технічний, управлінський, інституційний) та функціонал управлінця на кожному з них. Спікер розповів про методи менеджменту та стилі управління (авторитарний, демократичний, ліберальний), а також про такі види проектного менеджменту, як waterfall, agile, холократія.

Під час дискусії присутні визначили ключові навики управлінця, серед яких: вміння створювати команду, вірно визначати ціль та йти до неї, адаптуватися до умов, що змінюються, вміння робити висновки із власних помилок, регенерувати після падінь, наполегливість, позитивний настрій, виявляти зайвих у команді та прощатися з ними, готовність брати відповідальність за результат на себе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: