fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

03/ 02/ 2017
  3 лютого 2017 року членські компанії Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації зібрались на Студію особистої та корпоративної ефективності. Тему зустрічі “Google Docs: секрети ефективної спільної роботи з документами розкрила Марія Галицька, бренд-менеджер Google, компанія “Софтлайн Груп Україна”. В ході заходу присутні дізналися як працювати з будь-якими форматами документів, як правильно формувати текстові файли, таблиці, презентації і збирати дані за допомогою форм. Кожен учасник отримав “лайфхаки для оптимізації як своєї, так і командної роботи з Google Docs та мав змогу відразу протестувати нові знання на своїх гаджетах, проглянувши файли без додаткового програмного забезпечення та з актуальною версією документу.

3 лютого 2017 року членські компанії Південноукраїнського Офісу Європейської Бізнес Асоціації зібрались на Студію особистої та корпоративної ефективності. Тему зустрічі “Google Docs: секрети ефективної спільної роботи з документами” розкрила Марія Галицька, бренд-менеджер Google, компанія “Софтлайн Груп Україна”.

В ході заходу присутні дізналися як працювати з будь-якими форматами документів, як правильно формувати текстові файли, таблиці, презентації і збирати дані за допомогою форм. Кожен учасник отримав “лайфхаки” для оптимізації як своєї, так і командної роботи з Google Docs та мав змогу відразу протестувати нові знання на своїх гаджетах, проглянувши файли без додаткового програмного забезпечення та з актуальною версією документу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: