fbpx

Студія особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі

21/ 02/ 2019
  В сучасному світі знання програми Power Point допомагають у навчанні, особистому використанні та в роботі. Але основне застосування цієї диво-програми – в бізнесі, як невід’ємна частина професійної діяльності.  Адже презентація – потужний інструмент для продажу ваших ідей. Саме тому  21 лютого на Студії особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі ми розглянули тему “Дизайн презентацій для НЕ дизайнерів” та довели: один потужний слайд замість тисячі слів! Андрій Летницький розповів як змінюється дизайн речей, які нас оточують, та в чому запорука успішної презентації. Спікер висвітлив головні принципи дизайну (наближення, вирівнювання, повторення, виділення) та зробив детальний розбір кожного. Також учасники обговорили відмінності у презентаціях для пошти і виступу та пізнали всі секрети у застосуванні програми, про які раніше навіть не здогадувались.

В сучасному світі знання програми Power Point допомагають у навчанні, особистому використанні та в роботі. Але основне застосування цієї диво-програми – в бізнесі, як невід’ємна частина професійної діяльності.  Адже презентація – потужний інструмент для продажу ваших ідей. Саме тому  21 лютого на Студії особистої та корпоративної ефективності Асоціації в Одесі ми розглянули тему “Дизайн презентацій для НЕ дизайнерів” та довели: один потужний слайд замість тисячі слів!

Андрій Летницький розповів як змінюється дизайн речей, які нас оточують, та в чому запорука успішної презентації. Спікер висвітлив головні принципи дизайну (наближення, вирівнювання, повторення, виділення) та зробив детальний розбір кожного. Також учасники обговорили відмінності у презентаціях для пошти і виступу та пізнали всі секрети у застосуванні програми, про які раніше навіть не здогадувались.

Спікери

1 / 1
Андрій Летницький
експерт з презентацій
Андрій Летницький

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: