fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Студія бізнес-англійської мови Асоціації в Одесі

15/ 03/ 2017
  15 березня 2017 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запросив свої членські компанії на Студію бізнес-англійської мови Асоціації в Одесі, присвячену темі Крос-культура в бізнесі. Модератором виступила Наталія Зайцева, викладач бізнес англійської, перекладач, засновник школи іноземних мов “RoyalClub”. Практикуючи англійську мову учасники поділилися своїм досвідом у проведенні переговорів з урахуванням національних відмінностей, обговорили особливості мови жестів в різних країнах, а також дізналися маленькі хитрощі як базовий англійський перетворити в бізнес англійську.

15 березня 2017 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запросив свої членські компанії на Студію бізнес-англійської мови Асоціації в Одесі, присвячену темі “Крос-культура в бізнесі”. Модератором виступила Наталія Зайцева, викладач бізнес англійської, перекладач, засновник школи іноземних мов “RoyalClub”.

Практикуючи англійську мову учасники поділилися своїм досвідом у проведенні переговорів з урахуванням національних відмінностей, обговорили особливості мови жестів в різних країнах, а також дізналися маленькі хитрощі як базовий англійський перетворити в бізнес англійську.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: