fbpx

Стратегічна сесія ЕВА у Харкові: від грандіозних планів до реальних дій

04/ 10/ 2018
  Усім відомо, що побудова стратегії компанії – а отже, й визначення її орієнтирів на довгий шлях – ціле мистецтво, яке не осягнеш за однією інструкцією. Але йому можна й треба вчитись поступово! Таку позицію на ЕВА Strategy Session 4 жовтня 2018 року відстоювали Єлизавета Шилова, СЕО, і Анна Руденко, партнер Бізнес-ліцею Dr.Shilova. На заході разом пройшли через усі ключові кроки стратегічної сесії та розбирались чому вона є важливою як для великого, так і для малого бізнесу; які сучасні методи використовуються під час її проведення; як зробити так, аби стратегія була справою усієї команди, а не «головним болем» для директора; а також як перетворити грандіозні стратегічні плани на реальні дії. Дякуємо спікеркам за професійні поради, як завжди креативний підхід і вміння спрямовувати ідеї у правильне русло!

Усім відомо, що побудова стратегії компанії – а отже, й визначення її орієнтирів на довгий шлях – ціле мистецтво, яке не осягнеш за однією інструкцією. Але йому можна й треба вчитись поступово! Таку позицію на ЕВА Strategy Session 4 жовтня 2018 року відстоювали Єлизавета Шилова, СЕО, і Анна Руденко, партнер Бізнес-ліцею Dr.Shilova.

На заході разом пройшли через усі ключові кроки стратегічної сесії та розбирались чому вона є важливою як для великого, так і для малого бізнесу; які сучасні методи використовуються під час її проведення; як зробити так, аби стратегія була справою усієї команди, а не «головним болем» для директора; а також як перетворити грандіозні стратегічні плани на реальні дії.

Дякуємо спікеркам за професійні поради, як завжди креативний підхід і вміння спрямовувати ідеї у правильне русло!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: