fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Страхування відповідальності. Система управління ризиками

07/ 09/ 2021
  Правнича школа Асоціації в Одесі з ADVISERS Law Company триває. 7 вересня 2021 року відбулось четверте заняття курсу на тему “Страхування відповідальності. Система управління ризиками”. Тренером цього модулю став Василь Пеньковський, Керуючий партнер ADVISERS Law Company. Так, перш за все, важливо зрозуміти сам процес управління ризиками, щоб надалі вдало уникати проблем. Тому пан Василь розповів про етапи управління ризиками (ідентифікація, аналіз, оцінка), чотири основні стратегії (відмова, зниження, передача, прийняття), та що заважає бачити ризики і управляти ними. Також велику увагу приділили темі страхування. Разом із спікером визначили основні його види (майнове, страхування відповідальності та особисте страхування) та форми (обов’язкове, добровільне), дізнались, що таке співстрахування та перестрахування, договір і правила страхування, а також поговорили про виключення із страхових випадків та обмеження страхування. Крім того, розібрались, як оформляти документи щодо страхового випадку та не забули про основні та другорядні ризики при страхуванні. А на основі практичних завдань участники змогли краще засвоїти отриману інформацію. З нетерпінням чекаємо наступного заняття, що відбудеться у жовтні 2021 року та буде присвячено темі Робота із запереченнями: будуємо діалог із складними клієнтами.

Правнича школа Асоціації в Одесі з ADVISERS Law Company триває. 7 вересня 2021 року відбулось четверте заняття курсу на тему “Страхування відповідальності. Система управління ризиками”.

Тренером цього модулю став Василь Пеньковський, Керуючий партнер ADVISERS Law Company. Так, перш за все, важливо зрозуміти сам процес управління ризиками, щоб надалі вдало уникати проблем. Тому пан Василь розповів про етапи управління ризиками (ідентифікація, аналіз, оцінка), чотири основні стратегії (відмова, зниження, передача, прийняття), та що заважає бачити ризики і управляти ними.

Також велику увагу приділили темі страхування. Разом із спікером визначили основні його види (майнове, страхування відповідальності та особисте страхування) та форми (обов’язкове, добровільне), дізнались, що таке співстрахування та перестрахування, договір і правила страхування, а також поговорили про виключення із страхових випадків та обмеження страхування. Крім того, розібрались, як оформляти документи щодо страхового випадку та не забули про основні та другорядні ризики при страхуванні. А на основі практичних завдань участники змогли краще засвоїти отриману інформацію.

З нетерпінням чекаємо наступного заняття, що відбудеться у жовтні 2021 року та буде присвячено темі “Робота із запереченнями: будуємо діалог із складними клієнтами”.

Спікери

1 / 1
Василь Пеньковський
Керуючий партнер ADVISERS Law Company, юридичний радник, адвокат, співавтор та ведучий семінарів Advisers Legal school
Василь Пеньковський

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: