fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Страхова компанія ІНГО за підсумками 1 кварталу 2020 року на 19% збільшила обсяг зароблених премій

05/ 05/ 2020
  05.05.2020. Київ, Україна, За підсумками 1 кварталу 2020 року АТ «Страхова компанія «ІНГО» зібрала понад 410 млн грн. страхових премій, що на 19% перевищує показники у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року. Структура зборів: Транспортне страхування – понад 167 млн грн. Особисте страхування – понад 145,3 млн грн. Комплексне страхування (майно та відповідальність) – понад 69,9 млн грн Спеціальні лінії – понад 26,7 млн грн. Інші види – понад 1,1 млн грн. Компанія дотримується нормативів і критеріїв щодо ліквідності, достатності капіталу, якості  активів та ризиковості операцій. Вартість чистих активів станом на 31.03.2020 р. становить 668 094 тис. грн. Перевищення чистих активів над розміром статутного капіталу відповідає вимогам законодавства та складає 362 551 тис. грн. Фактичний запас платоспроможності складає 626 087 тис. грн, що перевищує нормативний на 371 599 тис. грн. За своїми зобов’язаннями перед клієнтами за 3 міс.2020 року «Страхова компанія «ІНГО» виплатила понад 194 млн. грн (+25%) і врегулювала понад 46 500 страхових подій. Сформовані страхові резерви на 30.03.2020 складають понад 1 092 млн грн. Компанія продовжує проводити страхові відшкодування у штатному режимі. За словами голови правління Ігоря Гордієнка, з врахуванням досвіду попередніх кризових періодів, компанія розробила кілька сценаріїв антикризового плану, відповідно до яких буде проведено оптимізацію витрат. В цілому, на даний момент операційна ефективність компанії зросла. 75 відсотків співробітників працюють віддалено, ще 25 відсотків - в офісах компанії, підтримуючи технічну інфраструктуру і критично важливі регламенти. Комунікації з клієнтами, контрагентами, партнерами підтримуються дистанційно. В такому ж режимі здійснюється робота більшості підрозділів компанії. Як результат, внутрішні проекти по cashless та paperless прискорилися і вже зараз досягнуто рівень безготівкових трансакцій та електронного документообігу, що очікувався лише наприкінці року. *** Для довідки: АТ «Страхова компанія «ІНГО» має понад 25-річний досвід роботи на ринку. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обовязкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. «ІНГО» є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 13.12.2019 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «ІНГО» (ПрАТ «АСК «ІНГО Україна») за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний».

05.05.2020. Київ, УкраїнаЗа підсумками 1 кварталу 2020 року АТ «Страхова компанія «ІНГО» зібрала понад 410 млн грн. страхових премій, що на 19% перевищує показники у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року.

Структура зборів:

  • Транспортне страхування – понад 167 млн грн.
  • Особисте страхування – понад 145,3 млн грн.
  • Комплексне страхування (майно та відповідальність) – понад 69,9 млн грн
  • Спеціальні лінії – понад 26,7 млн грн.
  • Інші види – понад 1,1 млн грн.

Компанія дотримується нормативів і критеріїв щодо ліквідності, достатності капіталу, якості  активів та ризиковості операцій. Вартість чистих активів станом на 31.03.2020 р. становить 668 094 тис. грн. Перевищення чистих активів над розміром статутного капіталу відповідає вимогам законодавства та складає 362 551 тис. грн. Фактичний запас платоспроможності складає 626 087 тис. грн, що перевищує нормативний на 371 599 тис. грн.

За своїми зобов’язаннями перед клієнтами за 3 міс.2020 року «Страхова компанія «ІНГО» виплатила понад 194 млн. грн (+25%) і врегулювала понад 46 500 страхових подій. Сформовані страхові резерви на 30.03.2020 складають понад 1 092 млн грн. Компанія продовжує проводити страхові відшкодування у штатному режимі.

За словами голови правління Ігоря Гордієнка, з врахуванням досвіду попередніх кризових періодів, компанія розробила кілька сценаріїв антикризового плану, відповідно до яких буде проведено оптимізацію витрат.

В цілому, на даний момент операційна ефективність компанії зросла. 75 відсотків співробітників працюють віддалено, ще 25 відсотків – в офісах компанії, підтримуючи технічну інфраструктуру і критично важливі регламенти. Комунікації з клієнтами, контрагентами, партнерами підтримуються дистанційно. В такому ж режимі здійснюється робота більшості підрозділів компанії. Як результат, внутрішні проекти по cashless та paperless прискорилися і вже зараз досягнуто рівень безготівкових трансакцій та електронного документообігу, що очікувався лише наприкінці року.

***

Для довідки:

АТ «Страхова компанія «ІНГО» має понад 25-річний досвід роботи на ринку. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 28 ліцензій на різні види обов’язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. «ІНГО» є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 13.12.2019 рейтингове агентство «IBI-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК «ІНГО» (ПрАТ «АСК «ІНГО Україна») за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз «стабільний».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: