fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Stella Artois запрошує на відкриття арт-вечірки BOHEMIAN ART CORNER

12/ 08/ 2021
  Бренд Stella Artois, який входить у портфель компанії AB InBev Efes Ukraine, запрошує на 11 випуск BOHEMIAN ART CORNER. Арт-вечірка відбудеться 14 серпня з видом на захід сонця та вечірній Київ з висоти 9 поверху креативної локації Creative Quarter (БЦ Gulliver). BOHEMIAN ART CORNER втілив в собі новий формат репрезентації сучасного мистецтва – виставка молодого сучасного мистецтва з усіма атрибутами вечірки. Подія реалізується не вперше і кожного разу на різних локаціях. Мандрівний формат дозволяє знаходити нові приголомшливі локації, відкривати таємні місця і створювати круті колаборації. У гостей буде можливість не тільки познайомитися із художниками та творчими людьми, а й відпочити від метушні великого міста під звуки музики із келихом улюбленого напою Stella Artois. «Ми раді тому, що виступаємо партнерами такого незвичайного заходу, як BOHEMIAN ART CORNER. Бренду Stella Artois близький цей напрямок по духу та цінностям. Сьогодні арт-виставки – це гарний спосіб розвитку для сучасного мистецтва та молодих художників. Формат вечірки додає атмосфері невимушеності та легкості, особливо з келихом улюбленого пива», – Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів AB InBev Efes Україна. У програмі арт-вечірки: колективна виставка молодих художників, DJ-set, photographer, bar! І звичайно ж speed dating art-networking! BOHEMIAN ART CORNER триватиме лише один день, тому відкладайте усі справи, аби встигнути насолодитися моментом у невимушеній богемній атмосфері. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Бренд Stella Artois, який входить у портфель компанії AB InBev Efes Ukraine, запрошує на 11 випуск BOHEMIAN ART CORNER. Арт-вечірка відбудеться 14 серпня з видом на захід сонця та вечірній Київ з висоти 9 поверху креативної локації Creative Quarter (БЦ Gulliver).

BOHEMIAN ART CORNER втілив в собі новий формат репрезентації сучасного мистецтва – виставка молодого сучасного мистецтва з усіма атрибутами вечірки. Подія реалізується не вперше і кожного разу на різних локаціях. Мандрівний формат дозволяє знаходити нові приголомшливі локації, відкривати таємні місця і створювати круті колаборації.

У гостей буде можливість не тільки познайомитися із художниками та творчими людьми, а й відпочити від метушні великого міста під звуки музики із келихом улюбленого напою Stella Artois.

«Ми раді тому, що виступаємо партнерами такого незвичайного заходу, як BOHEMIAN ART CORNER. Бренду Stella Artois близький цей напрямок по духу та цінностям. Сьогодні арт-виставки – це гарний спосіб розвитку для сучасного мистецтва та молодих художників. Формат вечірки додає атмосфері невимушеності та легкості, особливо з келихом улюбленого пива»,Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів AB InBev Efes Україна.

У програмі арт-вечірки: колективна виставка молодих художників, DJ-set, photographer, bar! І звичайно ж speed dating art-networking! BOHEMIAN ART CORNER триватиме лише один день, тому відкладайте усі справи, аби встигнути насолодитися моментом у невимушеній богемній атмосфері.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: