fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стажування мрії: Carlsberg Ukraine потрапила у ТОП-10 за версією студентів

30/ 08/ 2021
  Молодь обирає Carlsberg Ukraine як найкраще місце для стажування чи майбутньої роботи. Новепокоління прагне будувати свою кар’єру у сучасній міжнародній компанії, що надає рівні можливостідля всіх. Нещодавно молодіжна платформа UGEN провела два опитування серед студентів та недавніхвипускників. У опитуванні взяли участь понад 1341 респондентів. Серед студентів та випускників здосвідом роботи від 1 до 5 років — компанія потрапила у ТОП-10 найкращих роботодавців. А середстудентів та випускників без досвіду або з досвідом роботи до 1 року — у ТОП-10 як потенційнийроботодавець чи місце для стажування. Не секрет, що у виборі майбутнього місця працевлаштування, у сучасних реаліях молодь доситьвибаглива та керується високими стандартами. Для неї важливі не лише комфортні умови праці чиконкурентна заробітна плата, а й репутація та соціальна відповідальність бізнесу. Ми пишаємосянашими колегами, які щодня ставлять високу планку і досягають результатів, є наставниками длямолодих людей і діляться своїми навичками. Нагадаємо, що у 2021 році компанія Carlsberg Ukraine отримала нагороду в VII Всеукраїнськомурейтингу якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» в номінації «Репутаційна стабільність». * * * Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Rileys Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Молодь обирає Carlsberg Ukraine як найкраще місце для стажування чи майбутньої роботи. Новепокоління прагне будувати свою кар’єру у сучасній міжнародній компанії, що надає рівні можливостідля всіх.

Нещодавно молодіжна платформа UGEN провела два опитування серед студентів та недавніхвипускників. У опитуванні взяли участь понад 1341 респондентів. Серед студентів та випускників здосвідом роботи від 1 до 5 років — компанія потрапила у ТОП-10 найкращих роботодавців. А середстудентів та випускників без досвіду або з досвідом роботи до 1 року — у ТОП-10 як потенційнийроботодавець чи місце для стажування.

Не секрет, що у виборі майбутнього місця працевлаштування, у сучасних реаліях молодь доситьвибаглива та керується високими стандартами. Для неї важливі не лише комфортні умови праці чиконкурентна заробітна плата, а й репутація та соціальна відповідальність бізнесу. Ми пишаємосянашими колегами, які щодня ставлять високу планку і досягають результатів, є наставниками длямолодих людей і діляться своїми навичками.

Нагадаємо, що у 2021 році компанія Carlsberg Ukraine отримала нагороду в VII Всеукраїнськомурейтингу якості управління репутацією «Репутаційні АКТИВісти» в номінації «Репутаційна стабільність».

* * *

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: