fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ставайте клієнтом Глобус Банку разом з Дія.Підпис

02/ 09/ 2021
  3 01 вересня у застосунку Глобус Банку GlobusPlus стала доступна функція підписання банківської заяви-анкети за допомогою Дії.  Це просто і зручно, паперові документи більше не потрібні.  Банк дбає про вашу безпеку. Новий сервіс дозволяє уникати зайвих візитів до відділення. Вам потрібен лише застосунок GlobusPlus, пункт у меню — Реєстрація. Як це працює: У застосунку GlobusPlus Ви обираєте спосіб ідентифікації за допомогою Дії або BankId. Після чого Ви заповнюєте коротку анкету в застосунку. Ми перевіряємо отримані дані та відправляємо Вам на ознайомлення і підписання в застосунку договір з банком. Ви підписуєте договір за допомогою Дія.Підпис та стаєте клієнтом банку. Всього декілька хвилин - і Ви стали клієнтом Глобус Банк та можете користуватися онлайн-послугами в застосунку GlobusPlus! Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний.  Дія 2.0 — оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів і в потрібних життєвих ситуаціях у кілька кліків шерити їхні цифрові копії. Серед них — ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНУКПН), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ТПО), COVID - сертифікат.  GlobusPlus – це мобільний застосунок Глобус Банк для зручного керування своїми фінансами та сервісом оплати частинами. Завантажуйте застосунок GlobusPlus просто зараз.

3 01 вересня у застосунку Глобус Банку GlobusPlus стала доступна функція підписання банківської заяви-анкети за допомогою Дії. 

Це просто і зручно, паперові документи більше не потрібні. 

Банк дбає про вашу безпеку. Новий сервіс дозволяє уникати зайвих візитів до відділення.

Вам потрібен лише застосунок GlobusPlus, пункт у меню — “Реєстрація”.

Як це працює:

  • У застосунку GlobusPlus Ви обираєте спосіб ідентифікації за допомогою Дії або BankId. Після чого Ви заповнюєте коротку анкету в застосунку.
  • Ми перевіряємо отримані дані та відправляємо Вам на ознайомлення і підписання в застосунку договір з банком.
  • Ви підписуєте договір за допомогою Дія.Підпис та стаєте клієнтом банку.

Всього декілька хвилин – і Ви стали клієнтом Глобус Банк та можете користуватися онлайн-послугами в застосунку GlobusPlus!

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний, непомітний, людяний. 

Дія 2.0 — оновлений мобільний застосунок, за допомогою якого українці мають змогу отримувати доступ до своїх цифрових документів і в потрібних життєвих ситуаціях у кілька кліків шерити їхні цифрові копії. Серед них — ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНУКПН), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ТПО), COVID – сертифікат. 

GlobusPlus – це мобільний застосунок Глобус Банк для зручного керування своїми фінансами та сервісом оплати частинами.

Завантажуйте застосунок GlobusPlus просто зараз.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: