fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

StarWarsStarAwards – назустріч зіркам ✨

29/ 12/ 2020
  Ми знаємо, що бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації – це потужний рушій змін на краще в нашій країні. І у нас є безліч прикладів серед наших членів, котрі своїми підходами, практиками і прикладом надихають і нас, і своїх партнерів ставати кращими версіями себе. Власне, задля цього ми і запустили відзнаки ЕВА. Тож знайомимо вас з нашими нагородами, які ми з задоволенням будемо присвоювати представникам бізнес-спільноти Європейської Бізнес Асоціації. Короткі правила гри: Усі нагороди збираються протягом року і на початку кожного наступного року починаємо з чистого листа (за винятком ForeverTogether) Якщо ваша нагорода передбачає можливість відвідати тренінг або програму з розвитку, то скористатися цією опцією можна протягом 12 місяців. Перелік тренінгів та програм з розвитку для вибору надає наша команда Центру професійного розвитку Партнерство відкритих комітетів передбачає обов’язкове погодження зі сторони обраного комітету та включає в себе розміщення логотипу партнера в розсилках, котрі отримують такі комюніті Перелік нагород з часом може змінюватися командою ЕВА в односторонньому порядку Brand Ambassador. Brainy. Brainy Award компанії Forever Together. 84 компанії є членами Європейської Бізнес Асоціації понад 18 років! Business Hero. Так ось: У вас є нефінансовий звіт за попередній період? Ви публікуєте інформацію про КСВ-політику на офіційному сайті компанії? Ваші КСВ-проекти визнаються зовнішніми експертними організаціями? Ви активний учасник з розвитку КСВ на платформі Асоціації (комітети, тренінги тощо)? Business Hero компанії Якщо це про вас, будь ласка, пишіть нам на адресу valeriia.kudlatova@eba.com.ua. Валерія – це наш EBA CSR-Hero. EBA DigitalFriend. Правила дуже прості: Публікуйте пост на корпоративній сторінці у Facebook або/та LinkedIn – Чому моя компанії з ЕВА? Тегніть European Business Association (Facebook, LinkedIn) І на останок тегніть компанію, що НЕ є членом ЕВА, яку ви б хотіли бачити в нашому бізнес-community Ледь не забули. Який би результат нам дуже хотілося досягти? Звичайно ж зробити нашу бізнес тусовку ще потужнішою – 1 000+ компаній. Готові? Тоді вперед! Якщо потрібна картинка для поста, можливі варіанти тексту або дружня порада, то пишіть Оксані на адресу oksana.myronko@eba.com.ua. Second Chance Bank Hero. Наші SCB Heros переконані, що культура повторного використання – це new normal нашого життя, адже це зменшує потребу у використанні природних ресурсів для виробництва нових товарів. Хочете долучитися до нашої green league? Пишіть Ярославі на адресу iaroslava.savastieieva@eba.com.ua. StarPartner. StarPublisher. А якщо у вас є запитання чи, що ще крутіше, пропозиції або ж ви просто хочете дізнатися, яким чином і вам отримати зіркову нагороду, пишіть нам на адресу membership@eba.com.ua.

Ми знаємо, що бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації – це потужний рушій змін на краще в нашій країні. І у нас є безліч прикладів серед наших членів, котрі своїми підходами, практиками і прикладом надихають і нас, і своїх партнерів ставати кращими версіями себе.

Власне, задля цього ми і запустили відзнаки ЕВА. Тож знайомимо вас з нашими нагородами, які ми з задоволенням будемо присвоювати представникам бізнес-спільноти Європейської Бізнес Асоціації.

Короткі правила гри:

 • Усі нагороди збираються протягом року і на початку кожного наступного року починаємо з чистого листа (за винятком ForeverTogether)
 • Якщо ваша нагорода передбачає можливість відвідати тренінг або програму з розвитку, то скористатися цією опцією можна протягом 12 місяців. Перелік тренінгів та програм з розвитку для вибору надає наша команда Центру професійного розвитку
 • Партнерство відкритих комітетів передбачає обов’язкове погодження зі сторони обраного комітету та включає в себе розміщення логотипу партнера в розсилках, котрі отримують такі ком’юніті
 • Перелік нагород з часом може змінюватися командою ЕВА в односторонньому порядку

Brand Ambassador

SILVER
GOLD
DIAMOND

SILVER

Компанія, яка рекомендувала приєднатися до Європейської Бізнес Асоціації 2 новим членам протягом року. Нагородою буде коротеньке інтерв’ю. Також ми хотіли б побачити вашого колегу на одному з наших тренінгів.

GOLD

Компанія, яка рекомендувала приєднатися до Європейської Бізнес Асоціації 3-4 новим членам протягом року. Переможцям з цією нагородою ми пропонуємо: - стати головними героями відео інтерв’ю «Let’s talk»; - або відвідати одну з наших програм з розвитку; - або стати партнером одного з наших відкритих комітетів протягом 6 місяців. А що обрали б ви? 🤔

DIAMOND

Компанія, яка рекомендувала приєднатися до Європейської Бізнес Асоціації 5 і більше новим членам протягом року. Переможець – супер зірка Асоціації. Переможцям з цією нагородою ми пропонуємо на вибір: - взяти участь у наших програмах з розвитку (2 учасники); - або стати партнером одного з наших відкритих комітетів протягом 12 місяців; - або відчути себе головним героєм нашого заходу Club of 12.

Brainy

SMART COMPANY
GENIUS COMPANY
WUNDERKIND COMPANY

SMART COMPANY

Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідин наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? То ми залюбки напишемо про це у Facebook.

GENIUS COMPANY

Кількість відвідин наших тренінгів та/або програм з розвитку сягнула 30-49 протягом року? То ми хочемо бачити вашого представника на одному з наших тренінгів і звичайно поділимось про це нове досягнення у Facebook.

WUNDERKIND COMPANY

Це чемпіони по кількості відвідувань наших тренінгів та програм з розвитку – 50 і більше. Припускаємо, що вам подобається те, що ми робимо, і тому з радістю запропонуємо вам відвідати ще одну програму з розвитку (1 учасник). І звичайно не зможемо не розказати про цей фантастичний результат у Facebook. Шалені оплески для супер розумних компаній EBA!

Brainy Award компанії

Forever Together

ForeverTogether

ForeverTogether

Унікальна нагорода для «повнолітніх» компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

84 компанії є членами Європейської Бізнес Асоціації понад 18 років!

Business Hero

BusinessHero

BusinessHero

Ми знаємо, що вам є чим пишатися. Якщо три з чотирьох нижче перерахованих критеріїв наявні у вас, то вам до нас.

Так ось:

 • У вас є нефінансовий звіт за попередній період?
 • Ви публікуєте інформацію про КСВ-політику на офіційному сайті компанії?
 • Ваші КСВ-проекти визнаються зовнішніми експертними організаціями?
 • Ви активний учасник з розвитку КСВ на платформі Асоціації (комітети, тренінги тощо)?

Business Hero компанії

Якщо це про вас, будь ласка, пишіть нам на адресу valeriia.kudlatova@eba.com.ua. Валерія – це наш EBA CSR-Hero.

EBA DigitalFriend

EBA DigitalFriend

EBA DigitalFriend

Усі компанії-члени Асоціації є нашими добрими друзями. А друзі полюбляють брати участь у різних challenges. Тож долучайтесь до EBA Friends movement та отримуйте нашу саму дружню ечівку.

Правила дуже прості:

 • Публікуйте пост на корпоративній сторінці у Facebook або/та LinkedIn – Чому моя компанії з ЕВА?
 • Тегніть European Business Association (Facebook, LinkedIn)
 • І на останок тегніть компанію, що НЕ є членом ЕВА, яку ви б хотіли бачити в нашому бізнес-community

Ледь не забули. Який би результат нам дуже хотілося досягти? Звичайно ж зробити нашу бізнес тусовку ще потужнішою – 1 000+ компаній.

Готові? Тоді вперед! Якщо потрібна картинка для поста, можливі варіанти тексту або дружня порада, то пишіть Оксані на адресу oksana.myronko@eba.com.ua.

Second Chance Bank Hero

Second Chance Bank Hero

Second Chance Bank Hero

Краще ніж підтримувати «green» тренди – це створювати свої. І у вас є така можливість. Зустрічайте засновників нашого нового проєкту – Second Chance Bank. Це онлайн reuse центр, де є можливість дати другий шанс речам, що бізнесу більше не треба.

Наші SCB Heros переконані, що культура повторного використання – це new normal нашого життя, адже це зменшує потребу у використанні природних ресурсів для виробництва нових товарів.

Богдан Ярмоленко
Олівер Гірліхс
Тіберіу Діма
Павло Лісіцін
Андрій Стельмащук
Георгій Вікторов

Богдан Ярмоленко

Керуючий партнер EY в Україні
Ми раді підтримати проєкт Second Chance Bank. Бажаємо йому легкого старту та довгих років активної діяльності на користь організаціям та довкіллю. Проєкт дозволить продовжити життя речей та зберегти ресурси, а головне – навчить нас більш свідомому ставленню до всього, що нас оточує.

Олівер Гірліхс

Генеральний директор Байєр в Україні
Сталий розвиток – це не просто трендове словосполучення для нас. Ми усвідомлюємо, що обсяги відходів в Україні та інших країнах зростають. Підтримуючи ініціативу EBA Second Chance Bank, ми прагнемо дати нове життя вживаним якісним офісним речам та максимально уникнути потрапляння їх на звалище. Одночасно ми створюємо безпрограшну платформу, яка буде задовольняти потреби як реципієнтів, так і донорів.

Тіберіу Діма

Генеральний директор BASF Україна
Скорочення споживання, повторне використання, переробка – такий підхід може якнайкраще вплинути на наше довкілля та забезпечити стале майбутнє для нашої планети. Аби втілити цей підхід у життя, концерн BASF в Україні з радістю підтримав та став одним із співзасновників проекту EBA Second Chance Bank. Завдяки цій ініціативі вживані речі отримають нове життя, а учасники проекту зроблять суттєвий внесок у розвиток культури відповідального споживання у нашому суспільстві.

Павло Лісіцін

Президент та засновник ЄВРОТЕРМИНАЛ
Компанія Євротерминал історично була зосереджена не лише на зростанні, а й на сталому розвитку. Наша мета – впровадження «зелених» практик у повсякденне ділове життя, оскільки ми усвідомлюємо їх важливість у забезпеченні здоров,я та добробуту нашої планети. На наш погляд, екологічна відповідальність та довгостроковий успіх бізнесу йдуть пліч-о-пліч. Тому ми раді підтримати ініціативу «Банк Другий Шанс», цінності якої співпадають з нашим: відновлюваність, сталість та соціально свідомий розвиток через спільні зусилля.

Андрій Стельмащук

Керуючий партнер ЮФ Василь Кісіль і Партнери
Відповідальне споживання та повторне використання – це сучасні світові соціальні тренди, які дозволяють зберігати ресурси та подбати про планету. Дякуємо EBA за ініціативу Second Chance Bank, ми раді до неї долучитися. Надавши друге життя речам, ми створюємо цінність для тих людей, які мають у них потребу та робимо крок до того, аби сповільнити темпи наближення людства до екологічної катастрофи.

Георгій Вікторов

Генеральний директор Абботт Україна
Протягом 130 років Abbott є світовим лідером у сфері охорони здоров’я, який допомагає людям жити активним та повноцінним життям. Більш ніж 100 тисяч співробітників, об’єднанних загальною місією, здійснюють наукові відкриття, розробляють та запроваджують інноваційні технології, що охоплюють весь спектр охорони здоров’я в області діагностики, медичних пристроїв, коронарних стентів, харчування і фірмових генериків. В рамках плану по Сталому розвитку компанії ТОВ «Абботт Україна» фокусується і на зменшенні впливу результатів діяльності компанії на навколишнє середовище через спеціально направлені локальні проекти. Саме тому ми підтримуємо ініціативу ЕВА «Банк другий шанс», чудову можливість поступово рухатися до великої мети – раціонального використання ресурсів за допомогою програм повторного використання та переробки.

Хочете долучитися до нашої green league? Пишіть Ярославі на адресу iaroslava.savastieieva@eba.com.ua.

StarPartner

StarPartner

StarPartner

Ми, напевно, ніколи не втомимося говорити про наші компанії. Зіркові партнери – це ті, з ким разом і море по коліно і до зірок рукою подати. Підтримка цих компаній вражає, за що ми готові безкінечну кількість разів сказати «Величезне дякуємо за вашу допомогу».

StarPublisher

StarPublisher

StarPublisher

Ви – справжні майстри слова! Тож не дивно, що ваша компанія цього року стала одним з чемпіонів за кількістю згадок у прес-релізах, статтях та блогах, опублікованих на сайті Європейської Бізнес Асоціації. Не можемо дочекатися, аби поділитися вашим досягненням з нашою Facebook спільнотою. Це треба відсвяткувати!

А якщо у вас є запитання чи, що ще крутіше, пропозиції або ж ви просто хочете дізнатися, яким чином і вам отримати зіркову нагороду, пишіть нам на адресу membership@eba.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: