fbpx

StarWarsStarAwards – назустріч зіркам ✨

29/ 12/ 2020
  Ми знаємо, що бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації – це потужний рушій змін на краще в нашій країні. І у нас є безліч прикладів серед наших членів, котрі своїми підходами, практиками і прикладом надихають і нас, і своїх партнерів ставати кращими версіями себе. Власне, задля цього ми і запустили відзнаки ЕВА в 4 номінаціях – Forever Together, Brainy, Brand Ambassador та Business Hero. Тож знайомимо вас з нашими нагородами, які ми з задоволенням будемо присвоювати представникам бізнес-спільноти Європейської Бізнес Асоціації. Короткі правила гри: Усі нагороди збираються протягом року і на початку кожного наступного року починаємо з чистого листа (за винятком ForeverTogether) Якщо ваша нагорода передбачає можливість відвідати тренінг або програму з розвитку, то скористатися цією опцією можна протягом 12 місяців. Перелік тренінгів та програм з розвитку для вибору надає наша команда Центру професійного розвитку Партнерство відкритих комітетів передбачає обов’язкове погодження зі сторони обраного комітету та включає в себе розміщення логотипу партнера в розсилках, котрі отримують такі комюніті Перелік нагород з часом може змінюватися командою ЕВА в односторонньому порядку Brand Ambassador. Brainy. Forever Together. Business Hero. Так ось: У вас є нефінансовий звіт за попередній період? Ви публікуєте інформацію про КСВ-політику на офіційному сайті компанії? Ваші КСВ-проекти визнаються зовнішніми експертними організаціями? Ви активний учасник з розвитку КСВ на платформі Асоціації (комітети, тренінги тощо)? Якщо це про вас, будь ласка, пишіть нам на адресу valeriia.kudlatova@eba.com.ua. Валерія – це наш EBA CSR-Hero. А якщо у вас є запитання чи, що ще крутіше, пропозиції або ж ви просто хочете дізнатися, яким чином і вам отримати зіркову нагороду, пишіть нам на адресу membership@eba.com.ua.

Ми знаємо, що бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації – це потужний рушій змін на краще в нашій країні. І у нас є безліч прикладів серед наших членів, котрі своїми підходами, практиками і прикладом надихають і нас, і своїх партнерів ставати кращими версіями себе.

Власне, задля цього ми і запустили відзнаки ЕВА в 4 номінаціях – Forever Together, Brainy, Brand Ambassador та Business Hero. Тож знайомимо вас з нашими нагородами, які ми з задоволенням будемо присвоювати представникам бізнес-спільноти Європейської Бізнес Асоціації.

Короткі правила гри:

  • Усі нагороди збираються протягом року і на початку кожного наступного року починаємо з чистого листа (за винятком ForeverTogether)
  • Якщо ваша нагорода передбачає можливість відвідати тренінг або програму з розвитку, то скористатися цією опцією можна протягом 12 місяців. Перелік тренінгів та програм з розвитку для вибору надає наша команда Центру професійного розвитку
  • Партнерство відкритих комітетів передбачає обов’язкове погодження зі сторони обраного комітету та включає в себе розміщення логотипу партнера в розсилках, котрі отримують такі ком’юніті
  • Перелік нагород з часом може змінюватися командою ЕВА в односторонньому порядку

Brand Ambassador

SILVER
GOLD
DIAMOND

SILVER

Компанія, яка рекомендувала приєднатися до Європейської Бізнес Асоціації 2 новим членам протягом року. Нагородою буде коротеньке інтерв’ю. Також ми хотіли б побачити вашого колегу на одному з наших тренінгів.

GOLD

Компанія, яка рекомендувала приєднатися до Європейської Бізнес Асоціації 3-4 новим членам протягом року. Переможцям з цією нагородою ми пропонуємо: - стати головними героями відео інтерв’ю «Let’s talk»; - або відвідати одну з наших програм з розвитку; - або стати партнером одного з наших відкритих комітетів протягом 6 місяців. А що обрали б ви? 🤔

DIAMOND

Компанія, яка рекомендувала приєднатися до Європейської Бізнес Асоціації 5 і більше новим членам протягом року. Переможець – супер зірка Асоціації. Переможцям з цією нагородою ми пропонуємо на вибір: - взяти участь у наших програмах з розвитку (2 учасники); - або стати партнером одного з наших відкритих комітетів протягом 12 місяців; - або відчути себе головним героєм нашого заходу Club of 12.

Brainy

SMART COMPANY
GENIUS COMPANY
WUNDERKIND COMPANY

SMART COMPANY

Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідин наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? То ми залюбки напишемо про це у Facebook.

GENIUS COMPANY

Кількість відвідин наших тренінгів та/або програм з розвитку сягнула 30-49 протягом року? То ми хочемо бачити вашого представника на одному з наших тренінгів і звичайно поділимось про це нове досягнення у Facebook.

WUNDERKIND COMPANY

Це чемпіони по кількості відвідувань наших тренінгів та програм з розвитку – 50 і більше. Припускаємо, що вам подобається те, що ми робимо, і тому з радістю запропонуємо вам відвідати ще одну програму з розвитку (1 учасник). І звичайно не зможемо не розказати про цей фантастичний результат у Facebook. Шалені оплески для супер розумних компаній EBA!

Forever Together

ForeverTogether

ForeverTogether

Унікальна нагорода для «повнолітніх» компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Business Hero

BusinessHero

BusinessHero

Ми знаємо, що вам є чим пишатися. Якщо три з чотирьох нижче перерахованих критеріїв наявні у вас, то вам до нас.

Так ось:

  • У вас є нефінансовий звіт за попередній період?
  • Ви публікуєте інформацію про КСВ-політику на офіційному сайті компанії?
  • Ваші КСВ-проекти визнаються зовнішніми експертними організаціями?
  • Ви активний учасник з розвитку КСВ на платформі Асоціації (комітети, тренінги тощо)?

Якщо це про вас, будь ласка, пишіть нам на адресу valeriia.kudlatova@eba.com.ua. Валерія – це наш EBA CSR-Hero.

А якщо у вас є запитання чи, що ще крутіше, пропозиції або ж ви просто хочете дізнатися, яким чином і вам отримати зіркову нагороду, пишіть нам на адресу membership@eba.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: