fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стартує реєстрація на навчальний курс «ECO speak – англійська для екологів!»

11/ 10/ 2023
  Маємо честь запросити Вас приєднатися до унікальної навчальної програми «EcoSpeak -англійська для екологів», що створена за рекомендаціями українських екологів, які щодня спілкуються з іноземною спільнотою на екологічну тематику. Протягом 2022 року команда екологів спільно із Школою бізнес-англійської «Bee for Biz» та Асоціацією «ЕКО кластер» у співпраці з Асоціацією професіоналів довкілля (PAEW) збирала з різних джерел в Україні та за кордоном інформацію, якою повинен володіти кожен спеціаліст у сфері екології, що працює в англомовному середовищі. Як результат: була створена 16 тижнева онлайн-платформа професійного підвищення кваліфікації шляхом вивчення англійської мови, що сприятиме покращенню професійних мовних навичок екологів та осіб, які працюють з проектами у сфері екології. Кому підійде навчання: екологи, підприємці (управлінці) та люди, чия діяльність пов’язана з екологією та природоохоронною діяльністю (держслужбовці, науковці і тд.). Мета: розвинути ваші навички спілкування англійською для ведення переговорів у сфері екології. Викладачі: висококваліфіковані фахівці, що навчають провідних екологів бізнес-англійської. Очікувані результати: значне покращення рівня англійської мови, здатність ефективно спілкуватися та збільшувати можливості для міжнародного співробітництва та обміну досвідом. Дізнатись про теми, вартість чи зареєструватись за посиланням: https://eco-cluster.org/english-for-eco/ Для вас до 15 жовтня діятиме знижка у розмірі – 10% Зареєструйтесь на навчання: https://forms.gle/mLfz3UvEzDvK9EJV8 Англійська мова завжди була та залишається мовою ділового світу, а професійна англійська мова – це просування кар’єрними сходами, впевненість та співпраця з іноземними партнерами, розширення горизонтів щодо інновацій, технологій, знань та досвіду. Вивчайте професійну англійську разом з нами!

Маємо честь запросити Вас приєднатися до унікальної навчальної програми «EcoSpeak -англійська для екологів», що створена за рекомендаціями українських екологів, які щодня спілкуються з іноземною спільнотою на екологічну тематику.

Протягом 2022 року команда екологів спільно із Школою бізнес-англійської «Bee for Biz» та Асоціацією «ЕКО кластер» у співпраці з Асоціацією професіоналів довкілля (PAEW) збирала з різних джерел в Україні та за кордоном інформацію, якою повинен володіти кожен спеціаліст у сфері екології, що працює в англомовному середовищі.

Як результат: була створена 16 тижнева онлайн-платформа професійного підвищення кваліфікації шляхом вивчення англійської мови, що сприятиме покращенню професійних мовних навичок екологів та осіб, які працюють з проектами у сфері екології.

Кому підійде навчання: екологи, підприємці (управлінці) та люди, чия діяльність пов’язана з екологією та природоохоронною діяльністю (держслужбовці, науковці і тд.).

Мета: розвинути ваші навички спілкування англійською для ведення переговорів у сфері екології.

Викладачі: висококваліфіковані фахівці, що навчають провідних екологів бізнес-англійської.

Очікувані результати: значне покращення рівня англійської мови, здатність ефективно спілкуватися та збільшувати можливості для міжнародного співробітництва та обміну досвідом.

Дізнатись про теми, вартість чи зареєструватись за посиланням: https://eco-cluster.org/english-for-eco/

Для вас до 15 жовтня діятиме знижка у розмірі – 10%

Зареєструйтесь на навчання: https://forms.gle/mLfz3UvEzDvK9EJV8

Англійська мова завжди була та залишається мовою ділового світу, а професійна англійська мова – це просування кар’єрними сходами, впевненість та співпраця з іноземними партнерами, розширення горизонтів щодо інновацій, технологій, знань та досвіду.

Вивчайте професійну англійську разом з нами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: