fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стартував пілотний проект e-Delivery

26/ 10/ 2020
  Провайдер електронного документообігу EDIN, повідомляє, що, за даними Ініціативи EU4Digital, 9 жовтня 2020 року розпочався пілотний обмін даними про рахунки через канал eDelivery за участі обраних компаній України та Польщі. Roadmap роботи пілота: Компанії, які є учасниками транскордонної торгівлі, обмінюватимуться даними торгівлі в Мережі Peppol eDelivery Успіх проекту буде вважатися досягнутим у випадку, якщо учасники України та Польщі зможуть обмінюватися стандартизованими даними рахунків-фактур в момент виставлення рахунку з використанням рішення eDelivery Після успішного проекту, команда Програми EU4Digital підготує рекомендації щодо потрібних коригувань для масштабування сервісу на національному рівні. Участь у пілоті приймають масштабні гравці українського ринку: Premier Food (комплексні послуги громадського харчування та поставки м’ясних і молочних продуктів), Кернел (виробник соняшникової олії та постачальник сільгосппродукції). Підтримав проект та взяв участь у підготовчих заходах провайдер ЕДО EDIN, який є партнером компанії Premier Food. Зі сторони Польщі забезпечує обмін електронними даними Edison S.A. Пілотний проект eDelivery, який впроваджується Програмою EU4Digital в рамках її діяльності на підтримку електронної торгівлі, є важливим кроком на шляху до забезпечення безпечного, надійного, доступного і ефективного обміну даними про транскордонні рахунки між Східними країнами-партнерами і ЄС. Рішення eDelivery, представлене Європейською Комісією, усуває основні недоліки поточного нестандартизованого обміну даними на паперових носіях, такі як додатковий фінансовий тягар, ланцюжок затримок або підприємства і дані, що знаходяться під загрозою - повідомляє EU4Digital.

Провайдер електронного документообігу EDIN, повідомляє, що, за даними Ініціативи EU4Digital, 9 жовтня 2020 року розпочався пілотний обмін даними про рахунки через канал eDelivery за участі обраних компаній України та Польщі.

Roadmap роботи пілота:

  1. Компанії, які є учасниками транскордонної торгівлі, обмінюватимуться даними торгівлі в Мережі Peppol eDelivery
  2. Успіх проекту буде вважатися досягнутим у випадку, якщо учасники України та Польщі зможуть обмінюватися стандартизованими даними рахунків-фактур в момент виставлення рахунку з використанням рішення eDelivery
  3. Після успішного проекту, команда Програми EU4Digital підготує рекомендації щодо потрібних коригувань для масштабування сервісу на національному рівні.

Участь у пілоті приймають масштабні гравці українського ринку: Premier Food (комплексні послуги громадського харчування та поставки м’ясних і молочних продуктів), Кернел (виробник соняшникової олії та постачальник сільгосппродукції).

Підтримав проект та взяв участь у підготовчих заходах провайдер ЕДО EDIN, який є партнером компанії Premier Food. Зі сторони Польщі забезпечує обмін електронними даними Edison S.A.

“Пілотний проект eDelivery, який впроваджується Програмою EU4Digital в рамках її діяльності на підтримку електронної торгівлі, є важливим кроком на шляху до забезпечення безпечного, надійного, доступного і ефективного обміну даними про транскордонні рахунки між Східними країнами-партнерами і ЄС. Рішення eDelivery, представлене Європейською Комісією, усуває основні недоліки поточного нестандартизованого обміну даними на паперових носіях, такі як додатковий фінансовий тягар, ланцюжок затримок або підприємства і дані, що знаходяться під загрозою” – повідомляє EU4Digital.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: