fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стартувала реєстрація на EPAM Junior Conference-2023

09/ 10/ 2023
  10 листопада відбудеться традиційна конференція від EPAM University для охочих розпочати свою карєру в ІТ. Більше ніж 10 експертів ключових ІТ-спеціальностей розкажуть, з чого починати і як скласти свою дорожню карту в професії – від ідеї до першого проєкту. Конференція відбудеться в онлайн форматі. Участь – безоплатна. Виступи спеціалістів-практиків присвячені головним темам, які найбільше цікавлять початківців: як змінити професію, яку мову програмування вибрати, що вивчати, де практикуватися та як отримати першу роботу. Вони зібрали максимум актуальної та прикладної інформації про старт карєри за напрямами Java, Front-End, .NET, Data&Analytics, Software Testing, Test Automation, DevOps, Business Analysis та інших. Участь у заході буде особливо корисна студентам та тим, хто вже має попередній досвід в інших професіях, але прагне дізнатися більше про різні ІТ-напрямами, щоб розвиватися у галузі технологій. Також на конференції учасників чекають: Спеціальний гість конференції — Lukasz Fliegel, Lead Software Engineer at EPAM Poland з порадами, які допоможуть успішно пройти технічне інтервю в міжнародну компанію (мова презентації - англійська) Практичні рекомендації від досвідченого рекрутера: як підготуватися до співбесіди; що не варто писати, а що обовязково вказувати в CV; які питання і навіщо ставлять рекрутери під час співбесіди Розіграш трьох індивідуальних консультацій із рекрутером для аналізу резюме або профілю в LinkedIn Брендовані подарунки від ЕРАМ University за активну участь в конференції Організаційні деталі: - Дата та час: 10 листопада, 11:00-18:00 - Час проведення може змінитися. За цим та іншими оновленнями щодо конференції варто слідкувати в телеграм каналі EPAM University. - Запис конференції буде доступний всім зареєстрованим учасникам, але поставити питання експертам можна лише в прямому ефірі. Зареєструватися та ознайомитися з програмою EPAM Junior Conference можна за посиланням.

10 листопада відбудеться традиційна конференція від EPAM University для охочих розпочати свою кар’єру в ІТ. Більше ніж 10 експертів ключових ІТ-спеціальностей розкажуть, з чого починати і як скласти свою дорожню карту в професії – від ідеї до першого проєкту. Конференція відбудеться в онлайн форматі. Участь – безоплатна.

Виступи спеціалістів-практиків присвячені головним темам, які найбільше цікавлять початківців: як змінити професію, яку мову програмування вибрати, що вивчати, де практикуватися та як отримати першу роботу. Вони зібрали максимум актуальної та прикладної інформації про старт кар’єри за напрямами Java, Front-End, .NET, Data&Analytics, Software Testing, Test Automation, DevOps, Business Analysis та інших. Участь у заході буде особливо корисна студентам та тим, хто вже має попередній досвід в інших професіях, але прагне дізнатися більше про різні ІТ-напрямами, щоб розвиватися у галузі технологій. Також на конференції учасників чекають:

  • Спеціальний гість конференції — Lukasz Fliegel, Lead Software Engineer at EPAM Poland з порадами, які допоможуть успішно пройти технічне інтерв’ю в міжнародну компанію (мова презентації англійська)
  • Практичні рекомендації від досвідченого рекрутера: як підготуватися до співбесіди; що не варто писати, а що обов’язково вказувати в CV; які питання і навіщо ставлять рекрутери під час співбесіди
  • Розіграш трьох індивідуальних консультацій із рекрутером для аналізу резюме або профілю в LinkedIn
  • Брендовані подарунки від ЕРАМ University за активну участь в конференції

Організаційні деталі:

– Дата та час: 10 листопада, 11:00-18:00

– Час проведення може змінитися. За цим та іншими оновленнями щодо конференції варто слідкувати в телеграм каналі EPAM University.

– Запис конференції буде доступний всім зареєстрованим учасникам, але поставити питання експертам можна лише в прямому ефірі.

Зареєструватися та ознайомитися з програмою EPAM Junior Conference можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: