fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Старт Індексу корпоративної рівності 2020

30/ 06/ 2020
  В Україні стартував новий Індекс корпоративної рівності* - 2020. Це національне дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних та державних компаній щодо підтримки рівності і різноманіття, та заборони дискримінації на робочому місці. Переглянути презентацію Вперше за історію свого існування Індекс звертає окрему увагу на роль малого бізнесу, у тому числі фізичних осіб-підприємців, у забезпеченні поваги до прав людини, цінностей рівності, недискримінації, різноманіття й інклюзивності. Взяти участь у дослідженні українські компанії та підприємці можуть за посиланням. Також цього року уперше в межах Індексу проводиться опитування працівників та працівниць українських компаній про їхнє ставлення до цінностей, які декларують та практикують на їхніх робочих місцях. ____________________________ *Український Індекс корпоративної рівності існує з 2013 року. Він включає дослідження методів та інструментів, які дозволяють компаніям запобігати та протидіяти дискримінації на робочому місці за ознаками статі, віку, інвалідності, наявності статусу ВПО, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших, а також заходів, які розробляють та впроваджують компанії задля підтримки людського різноманіття та просування ідей рівності. Проєкт реалізується громадськими організаціями «Точка опори ЮА», «Сучасна жінка», Центр «Соціальна дія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Більш детально про Індекс корпоративної рівності: http://cei.org.ua https://www.facebook.com/ceiukraine/ Таня Касьян, менеджерка з комунікацій т. 096 484 53 67

В Україні стартував новий Індекс корпоративної рівності* – 2020. Це національне дослідження корпоративних політик, правил та практик приватних та державних компаній щодо підтримки рівності і різноманіття, та заборони дискримінації на робочому місці.

Переглянути презентацію

Вперше за історію свого існування Індекс звертає окрему увагу на роль малого бізнесу, у тому числі фізичних осіб-підприємців, у забезпеченні поваги до прав людини, цінностей рівності, недискримінації, різноманіття й інклюзивності. Взяти участь у дослідженні українські компанії та підприємці можуть за посиланням.

Також цього року уперше в межах Індексу проводиться опитування працівників та працівниць українських компаній про їхнє ставлення до цінностей, які декларують та практикують на їхніх робочих місцях.

____________________________

*Український Індекс корпоративної рівності існує з 2013 року. Він включає дослідження методів та інструментів, які дозволяють компаніям запобігати та протидіяти дискримінації на робочому місці за ознаками статі, віку, інвалідності, наявності статусу ВПО, сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності та інших, а також заходів, які розробляють та впроваджують компанії задля підтримки людського різноманіття та просування ідей рівності.

Проєкт реалізується громадськими організаціями «Точка опори ЮА», «Сучасна жінка», Центр «Соціальна дія» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Більш детально про Індекс корпоративної рівності:

http://cei.org.ua

https://www.facebook.com/ceiukraine/

Таня Касьян, менеджерка з комунікацій

т. 096 484 53 67

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: