fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“Спорт не має статі”: Watsons показали життя українських футболісток

02/ 12/ 2021
    Це занадто важко, Це не популярно і який сенс тобі цим займатися, Слухай, це чоловічий формат, може знайдеш щось інше? Як часто ви чуєте такі фрази у бік жінок? Швидше за все, кожен із нас хоч раз говорив чи думав про таке. Незважаючи на те, що на дворі 21 століття, жіночу стать дуже часто уявляють, як слабких та тендітних істот, які нібито не можуть реалізувати багато речей. Але як же ті дівчата, які змогли досягти бажаного і після тривалих виснажливих тренувань, полетіти в космос? Як же революціонерки, які здобули перемогу над системою та змінили світ свого часу? І таких прикладів можна наводити безліч. У сучасному суспільстві жінки продовжують здобувати маленькі перемоги на шляху до великих звершень. Саме з цієї причини багато міжнародних та українських брендів дедалі частіше порушують питання підтримки жіночих починань у своїх кампаніях. Так, 6 листопада бренд мережі магазинів товарів для краси та здоровя Watsons запустив соціальний проект Wідшукай своє сяйво. Бренд, на прикладі жіночої футбольної команди “Карпати” розповідає, як непросто буває досягати успіху у стереотипно чоловічих сферах та з якими конкретно складнощами можна зіткнутися. ПРО ПРОЕКТ 11 футболісток взяли участь у фотосесії та поділилися думками щодо багатьох гендерних стереотипів із представниками бренду. Результати колаборації можна побачити у соціальних мережах Watsons Ukraine. https://www.instagram.com/p/CV7pKgAgae5/ “Загалом чоловічий футбол більш поширений у світі, а жіночий зараз перебуває лише на першій стадії розвитку. Крім того, хлопців більше підтримують. У них не питають, чому вони віддали перевагу футболові”, - розповідає одна із учасниць проекту. Окрім теми відмінностей чоловічого та жіночого футболу, дівчата також поділилися і особистими переживаннями. Наприклад, відсутність підтримки від рідних та близьких: https://www.instagram.com/p/CWWTmNQLvvj/ «Батьки не були в захваті від мого захоплення. На жаль, ніхто з них не любить футбол. Тому це точно не передалося мені із генами», - коментує інша футболістка.  Проект змушує задуматися не лише про жіночу силу та можливості подолати перешкоди, а й про мотивацію. Усі учасниці команди переживали переломні моменти, травми та психологічну напругу, але в результаті йшли до своєї мети та мрії! Дізнатися більше про проект можна за хэштегом #Wідшукайсвоєсяйво у соціальних мережах. Instagram Facebook
01/

 

“Це занадто важко”, “Це не популярно і який сенс тобі цим займатися”, “Слухай, це чоловічий формат, може знайдеш щось інше?”

Як часто ви чуєте такі фрази у бік жінок? Швидше за все, кожен із нас хоч раз говорив чи думав про таке. Незважаючи на те, що на дворі 21 століття, жіночу стать дуже часто уявляють, як слабких та тендітних істот, які нібито не можуть реалізувати багато речей. Але як же ті дівчата, які змогли досягти бажаного і після тривалих виснажливих тренувань, полетіти в космос? Як же революціонерки, які здобули перемогу над системою та змінили світ свого часу? І таких прикладів можна наводити безліч.

У сучасному суспільстві жінки продовжують здобувати маленькі перемоги на шляху до великих звершень. Саме з цієї причини багато міжнародних та українських брендів дедалі частіше порушують питання підтримки жіночих починань у своїх кампаніях.

Так, 6 листопада бренд мережі магазинів товарів для краси та здоров’я Watsons запустив соціальний проект “Wідшукай своє сяйво”.

Бренд, на прикладі жіночої футбольної команди “Карпати” розповідає, як непросто буває досягати успіху у стереотипно чоловічих сферах та з якими конкретно складнощами можна зіткнутися.

ПРО ПРОЕКТ

11 футболісток взяли участь у фотосесії та поділилися думками щодо багатьох гендерних стереотипів із представниками бренду. Результати колаборації можна побачити у соціальних мережах Watsons Ukraine.

https://www.instagram.com/p/CV7pKgAgae5/

“Загалом чоловічий футбол більш поширений у світі, а жіночий зараз перебуває лише на першій стадії розвитку. Крім того, хлопців більше підтримують. У них не питають, чому вони віддали перевагу футболові”, – розповідає одна із учасниць проекту.

Окрім теми відмінностей чоловічого та жіночого футболу, дівчата також поділилися і особистими переживаннями. Наприклад, відсутність підтримки від рідних та близьких:

https://www.instagram.com/p/CWWTmNQLvvj/

«Батьки не були в захваті від мого захоплення. На жаль, ніхто з них не любить футбол. Тому це точно не передалося мені із генами», – коментує інша футболістка.

 Проект змушує задуматися не лише про жіночу силу та можливості подолати перешкоди, а й про мотивацію. Усі учасниці команди переживали переломні моменти, травми та психологічну напругу, але в результаті йшли до своєї мети та мрії!

Дізнатися більше про проект можна за хэштегом #Wідшукайсвоєсяйво у соціальних мережах.

Instagram Facebook

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: