fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Співробітники AB InBev Efes Україна пройдуть безкоштовне тестування на діабет

21/ 04/ 2021
  AB InBev Efes Україна завжди піклується про здоров’я своїх працівників. Це і медичне страхування, що входить до соціального пакета співробітників, і організація регулярних зустрічей з медичними провідними фахівцями, і проведення тренінгів з wellbeing для персоналу. Цього разу AB InBev Efes Україна влаштовує для робітників трьох заводів можливість безкоштовного тестування на цукровий діабет – хвороби, від якої, за даними Міжнародної діабетичної федерації, відбуваються найважчі ускладнення після COVID-19. Вже у другій половині травня 900 співробітників компанії зможуть пройти скринінг для виявлення діабету на ранніх стадіях. Це допоможе запобігти тяжким наслідкам розвитку хвороби, адже цукровий діабет на ранніх термінах протікає безсимптомно. «Перед тестуванням, 23 квітня, ми влаштуємо для колег лекцію із доктором медичних наук, лікарем-ендокринологом, зав. кафедри діабетології  Борисом Маньковським – одним з найкращих фахівців в Україні. Також буде проведено масштабну інформаційну кампанію серед співробітників з поширенням довідкових даних про діабет та анонсом дат тестувань», – зазначив Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна. Під час скринінгу працівники не тільки зможуть безкоштовно скласти тест, а й отримати консультацію ендокринолога у випадку межевих результатів або прояву діабету. Безкоштовне тестування співробітників AB InBev Efes Україна реалізує спільно з ГО «АЛСР» в рамках національної програми «Врятуй собі життя – перевірся на діабет», започаткованою Асоціацією лідерів сталого розвитку. Ця програма спрямована на популяризацію профілактики захворювання на діабет і організацію масового скринінгу для виявлення діабету на ранніх стадіях. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

AB InBev Efes Україна завжди піклується про здоров’я своїх працівників. Це і медичне страхування, що входить до соціального пакета співробітників, і організація регулярних зустрічей з медичними провідними фахівцями, і проведення тренінгів з wellbeing для персоналу.

Цього разу AB InBev Efes Україна влаштовує для робітників трьох заводів можливість безкоштовного тестування на цукровий діабет – хвороби, від якої, за даними Міжнародної діабетичної федерації, відбуваються найважчі ускладнення після COVID-19.

Вже у другій половині травня 900 співробітників компанії зможуть пройти скринінг для виявлення діабету на ранніх стадіях. Це допоможе запобігти тяжким наслідкам розвитку хвороби, адже цукровий діабет на ранніх термінах протікає безсимптомно.

«Перед тестуванням, 23 квітня, ми влаштуємо для колег лекцію із доктором медичних наук, лікарем-ендокринологом, зав. кафедри діабетології  Борисом Маньковським – одним з найкращих фахівців в Україні. Також буде проведено масштабну інформаційну кампанію серед співробітників з поширенням довідкових даних про діабет та анонсом дат тестувань», – зазначив Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Під час скринінгу працівники не тільки зможуть безкоштовно скласти тест, а й отримати консультацію ендокринолога у випадку межевих результатів або прояву діабету.

Безкоштовне тестування співробітників AB InBev Efes Україна реалізує спільно з ГО «АЛСР» в рамках національної програми «Врятуй собі життя – перевірся на діабет», започаткованою Асоціацією лідерів сталого розвитку. Ця програма спрямована на популяризацію профілактики захворювання на діабет і організацію масового скринінгу для виявлення діабету на ранніх стадіях.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: