fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Співробітник AB InBev Efes Україна отримав Подяку Чернігівської обласної ради

13/ 10/ 2021
    AB InBev Efes Україна, як підприємство, яке представляє галузь харчової промисловості, було відмічено Чернігівською обласною радою. Компанія отримала подяку за те, що в нинішніх складних умовах не лише виробляє якісну продукцію для споживачів, а й забезпечує жителів області робочими місцями, наповнює бюджети різних рівнів. Подяку Чернігівської обласної ради оголошено оператору лінії з виробництва харчової продукції Чернігівського відділення приватного акціонерного товариства «ABInBevEfes Україна» Григорію Посудевському. «Для нас цінно було отримати відзнаку нашої праці у регіонах. Це дає нам мотивацію рости, розвиватися, вдосконалювати виробництво та турбуватися про співробітників. Розвиток домашніх регіонів – це один з пріоритетних напрямків компанії, тому ми не зупинятимемось на досягнутому», – коментує в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов. Напередодні професійного свята харчовиків привітали заступник голови обласної ради Дмитро Блауш та голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, представники галузевої профспілки працівників АПК. Усі присутні змогли побачити відеоролик, який продемонстрував досягнення та значний потенціал підприємств галузі, що працюють на Чернігівщині. Присутнім на заході презентували основні інструменти державної підтримки та стимулювання розвитку підприємств харчової (переробної) промисловості, які місцеві виробники можуть використати у своїй діяльності. Нагадаємо, що нещодавно AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20-річного ювілею Чернігівського НОК. Денису Хренову, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна, вручили Почесну Грамоту Чернігівської обласної ради за підтримку олімпійського руху на Чернігівщині. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві. Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com
01/

 

AB InBev Efes Україна, як підприємство, яке представляє галузь харчової промисловості, було відмічено Чернігівською обласною радою. Компанія отримала подяку за те, що в нинішніх складних умовах не лише виробляє якісну продукцію для споживачів, а й забезпечує жителів області робочими місцями, наповнює бюджети різних рівнів.

Подяку Чернігівської обласної ради оголошено оператору лінії з виробництва харчової продукції Чернігівського відділення приватного акціонерного товариства «ABInBevEfes Україна» Григорію Посудевському.

«Для нас цінно було отримати відзнаку нашої праці у регіонах. Це дає нам мотивацію рости, розвиватися, вдосконалювати виробництво та турбуватися про співробітників. Розвиток домашніх регіонів – це один з пріоритетних напрямків компанії, тому ми не зупинятимемось на досягнутому», – коментує в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

Напередодні професійного свята харчовиків привітали заступник голови обласної ради Дмитро Блауш та голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, представники галузевої профспілки працівників АПК.

Усі присутні змогли побачити відеоролик, який продемонстрував досягнення та значний потенціал підприємств галузі, що працюють на Чернігівщині.

Присутнім на заході презентували основні інструменти державної підтримки та стимулювання розвитку підприємств харчової (переробної) промисловості, які місцеві виробники можуть використати у своїй діяльності.

Нагадаємо, що нещодавно AB InBev Efes Україна взяла участь у святкуванні 20-річного ювілею Чернігівського НОК. Денису Хренову, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна, вручили Почесну Грамоту Чернігівської обласної ради за підтримку олімпійського руху на Чернігівщині.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois, Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Boddingtons Pub Ale, «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@abinbevefes.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: