fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Співпраця з Мінфіном: здобутки міністра Данилюка та очікування бізнесу

08/ 06/ 2018
  Підсумовуючи результати співпраці Європейської Бізнес Асоціації з Міністерством фінансів під час головування Олександра Данилюка, ми можемо відзначити відкритий, якісно налагоджений діалог та спільну роботу по вирішенню проблем бізнесу. Зокрема, ми вдячні Міністерству за: - Забезпечення автоматичного відшкодування податку на додану вартість - Постійне удосконалення «електронного кабінету платника податків» - Зусилля з впровадження системи «єдиного вікна» на митниці Ми вдячні за підтримку ініціатив Асоціації щодо боротьби з контрабандою, відновлення підготовки узагальнюючих податкових консультацій, за врахування пропозицій Асоціації  щодо великих платників податків при розробці нових критеріїв ризику при реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. З вдячністю згадуємо, що в періоди пошкодження електронних систем ДФС у 2017 році у короткі терміни Мінфіном були ініційовані зміни до Податкового кодексу щодо незастосування штрафних санкцій до платників податків. Ми дуже сподіваємось на послідовність команди Міністерства фінансів, на відкритість і продовження співпраці. Важливо, щоб зміни, які нараз відбуваються, не вплинули на задекларований курс реформ та співпрацю з міжнародними інституціями. Від новопризначеного Міністра та його команди ми очікуємо: -  на збалансованість бюджетної і податкової та митної політики -  на вжиття заходів із підтримання співпраці із міжнародними партнерами, зокрема МВФ -  на проведення інституційної реформи ДФС України -  на сприяння прийняттю узгодженого варіанту закону щодо органу, який замінить податкову міліцію -  на консенсусний підхід до вирішення питань, які стосуються широких верств платників податків      

Підсумовуючи результати співпраці Європейської Бізнес Асоціації з Міністерством фінансів під час головування Олександра Данилюка, ми можемо відзначити відкритий, якісно налагоджений діалог та спільну роботу по вирішенню проблем бізнесу. Зокрема, ми вдячні Міністерству за:

– Забезпечення автоматичного відшкодування податку на додану вартість

– Постійне удосконалення «електронного кабінету платника податків»

– Зусилля з впровадження системи «єдиного вікна» на митниці

Ми вдячні за підтримку ініціатив Асоціації щодо боротьби з контрабандою, відновлення підготовки узагальнюючих податкових консультацій, за врахування пропозицій Асоціації  щодо великих платників податків при розробці нових критеріїв ризику при реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

З вдячністю згадуємо, що в періоди пошкодження електронних систем ДФС у 2017 році у короткі терміни Мінфіном були ініційовані зміни до Податкового кодексу щодо незастосування штрафних санкцій до платників податків.

Ми дуже сподіваємось на послідовність команди Міністерства фінансів, на відкритість і продовження співпраці. Важливо, щоб зміни, які нараз відбуваються, не вплинули на задекларований курс реформ та співпрацю з міжнародними інституціями.

Від новопризначеного Міністра та його команди ми очікуємо:

–  на збалансованість бюджетної і податкової та митної політики

–  на вжиття заходів із підтримання співпраці із міжнародними партнерами, зокрема МВФ

–  на проведення інституційної реформи ДФС України

–  на сприяння прийняттю узгодженого варіанту закону щодо органу, який замінить податкову міліцію

–  на консенсусний підхід до вирішення питань, які стосуються широких верств платників податків

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: