fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільний освітній проєкт міжнародної благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна та Адвокатського об’єднання AVER LEX для молоді

11/ 03/ 2021
  Знати свої права і вміти їх захистити - сьогодні це обовязкове вміння як для дорослих, так і дітей. Щоб познайомити дітей та молодь зі світом юриспруденції і підвищити їх правову обізнаність СОС Дитячі Містечка Україна спільно з Адвокатським об’єднанням AVER LEX створили освітній проєкт незвичайного формату. У рамках проєкту підопічні організації зустрічались в онлайн-форматі з фахівцями Адвокатського обєднання AVER LEX для вивчення юридичних тем із використанням епізодів з відомих фільмів та мультфільмів. Після перегляду учасники висловлювали свої версії як можна оцінювати дії героїв з юридичної точки зору. А потім юристи пояснювали юридичні можливості та наслідки тих дій. Наприклад, учасники дізнавались про ситуації, з якими можуть зіштовхнутись в реальному житті. Кожного разу обговорювались 2 блоки наслідків – кримінально-правові та цивільно-правові. Юристи розповідали про права споживачів під час купівлі товарів, права працівників на роботі, захист від шахрайських дій, фізичного та морального насильства, булінгу, коли і як застосовувати необхідну оборону та багато іншого. І кожної зустрічі молоді люди мали можливість отримати відповіді на особисті юридичні питання. Цікаво, що адвокати також по-новому сприймали сценарії відомих їм стрічок. Фінальну зустріч всіх організаторів та спікерів проєкту вирішили організувати оффлайн - у Молодіжному центрі СОС Дитячі Містечка Україна. Усі учасники залишились дуже задоволені ефективністю та користю отриманих знань. Володимир Єніч, партнер АО AVER LEX: “Ми з великим задоволенням ділились своїми знаннями з вихованцями та сім’ями, якими опікується благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна і плануємо продовжувати в різних доступних форматах. Було цікаво переглядати фільми з юридичної позиції не менше, ніж учасникам проєкту. А найбільше запам’ятався високий інтерес учасників до питань, які ми зазвичай вважаємо вузькопрофільними.” Даря Кривич, молодіжна лідерка Луганського відділення СОС Дитячі Містечка Україна: “Участь в освітньому проєкті від AVER LEX - це новий і цікавий досвід для нашої молоді. Усім учасникам надзвичайно сподобався розбір ситуацій з мультфільмів та фільмів згідно законодавства. Завдяки цьому досвіду молодь зможе орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях, хлопці та дівчата також укріпили свої знання про права та про свою відповідальність перед законом.”

Знати свої права і вміти їх захистити – сьогодні це обов’язкове вміння як для дорослих, так і дітей. Щоб познайомити дітей та молодь зі світом юриспруденції і підвищити їх правову обізнаність СОС Дитячі Містечка Україна спільно з Адвокатським об’єднанням AVER LEX створили освітній проєкт незвичайного формату.

У рамках проєкту підопічні організації зустрічались в онлайн-форматі з фахівцями Адвокатського об’єднання AVER LEX для вивчення юридичних тем із використанням епізодів з відомих фільмів та мультфільмів.

Після перегляду учасники висловлювали свої версії як можна оцінювати дії героїв з юридичної точки зору. А потім юристи пояснювали юридичні можливості та наслідки тих дій.

Наприклад, учасники дізнавались про ситуації, з якими можуть зіштовхнутись в реальному житті. Кожного разу обговорювались 2 блоки наслідків – кримінально-правові та цивільно-правові. Юристи розповідали про права споживачів під час купівлі товарів, права працівників на роботі, захист від шахрайських дій, фізичного та морального насильства, булінгу, коли і як застосовувати необхідну оборону та багато іншого. І кожної зустрічі молоді люди мали можливість отримати відповіді на особисті юридичні питання. Цікаво, що адвокати також по-новому сприймали сценарії відомих їм стрічок.

Фінальну зустріч всіх організаторів та спікерів проєкту вирішили організувати оффлайн – у Молодіжному центрі СОС Дитячі Містечка Україна. Усі учасники залишились дуже задоволені ефективністю та користю отриманих знань.

Володимир Єніч, партнер АО AVER LEX:

“Ми з великим задоволенням ділились своїми знаннями з вихованцями та сім’ями, якими опікується благодійна організація СОС Дитячі Містечка Україна і плануємо продовжувати в різних доступних форматах. Було цікаво переглядати фільми з юридичної позиції не менше, ніж учасникам проєкту. А найбільше запам’ятався високий інтерес учасників до питань, які ми зазвичай вважаємо вузькопрофільними.”

Дар’я Кривич, молодіжна лідерка Луганського відділення СОС Дитячі Містечка Україна:

“Участь в освітньому проєкті від AVER LEX – це новий і цікавий досвід для нашої молоді. Усім учасникам надзвичайно сподобався розбір ситуацій з мультфільмів та фільмів згідно законодавства. Завдяки цьому досвіду молодь зможе орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях, хлопці та дівчата також укріпили свої знання про права та про свою відповідальність перед законом.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: