fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільний освітній проєкт EBA Dnipro та Університету імені Альфреда Нобеля: презентація кейсу AV Metal Group

31/ 01/ 2022
    З ентузіазмом та посмішками, цікавими рішеннями, аналітичним розбором кейсів - так відбулася перша презентація в рамках спільного освітнього проєкту Університет імені Альфреда Нобеля та Офісу Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі під назвою Business Case Club. Впродовж трьох тижнів 5 команд студентів працювали над кейсом компанії АВ метал груп: досліджували аналітичні дані, вивчали конкурентів, оцінювали роботу сайту тощо. Кожна група мала свій власний підхід до вирішення запиту, проте всі вони сформулювали класні пропозиції та дієві поради. Роботу команд оцінювало журі, і діалог видався дуже жвавим. Ми навіть почули першу пропозицію з працевлаштування! Дізнавайтеся детальніше про Business Case Club за лінком  https://cutt.ly/LOlrBrc Якщо ваша компанія бажає долучитися до цього проєкту - надсилайте свій запит на електронну адресу: [email protected]
01/

 

З ентузіазмом та посмішками, цікавими рішеннями, аналітичним розбором кейсів – так відбулася перша презентація в рамках спільного освітнього проєкту Університет імені Альфреда Нобеля та Офісу Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі під назвою Business Case Club.

Впродовж трьох тижнів 5 команд студентів працювали над кейсом компанії АВ метал груп: досліджували аналітичні дані, вивчали конкурентів, оцінювали роботу сайту тощо. Кожна група мала свій власний підхід до вирішення запиту, проте всі вони сформулювали класні пропозиції та дієві поради. Роботу команд оцінювало журі, і діалог видався дуже жвавим. Ми навіть почули першу пропозицію з працевлаштування!

Дізнавайтеся детальніше про Business Case Club за лінком 👉 https://cutt.ly/LOlrBrc

Якщо ваша компанія бажає долучитися до цього проєкту – надсилайте свій запит на електронну адресу: [email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: