fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спільна зустріч Податково-фінансового комітету Асоціації у Харкові з Головним управлінням ДПС у Харківській області

11/ 12/ 2020
  Відбулось спільне засідання податково-фінансового комітету Асоціації у Харкові з керівництвом ГУ ДПС у Харківській області. Заступниці начальника ГУ ДПС Сагайдак Ірина та Катеринська Лілія разом із керівниками деяких відділів поділились практикою роботи податкової служби в регіоні за останній квартал 2020р. Так, найчастіші підстави для направлення запитів платникам податків є дисконтування, нарахування ПДВ за п. 198.5 ПКУ, тощо. Пані Сагайдак зазначила, що через карантинні обмеження план податкових перевірок у 2020р. було виконано лише на 20%-25%, тому перевірки, які не відбулися у 2020р., з великою вірогідністю будуть проведені у 2021р. Формування графіку не залежить від галузей, в яких працюють компанії, а засновано на ризикоорієнтованому підході. Таким чином, під податкові перевірки, перш за все, потраплять підприємства з «високою ризикованістю». До критеріїв відносяться: наявність інформації про компанію в правоохоронних органах та ДПС, співпраця з контрагентами, які визнані банкрутом, та деякі інші. З прикладами актуальної судової практики щодо податкових спорів ознайомив Смердов Віталій, Голова Комітету, партнер Crowe Mikhailenko, та озвучив питання, які наразі стоять перед бізнесом. А наприкінці зустрічі разом з Романовим Михайлом, співзасновником та партнером групи компаній The owners, обсудили можливості та шляхи залучення інвестицій в реальний сектор економіки. Щиро вдячні нашим спікерам та фахівцям ДПС за актуальну інформацію, відкритість до діалогу та готовність співпрацювати!

Відбулось спільне засідання податково-фінансового комітету Асоціації у Харкові з керівництвом ГУ ДПС у Харківській області.

Заступниці начальника ГУ ДПС Сагайдак Ірина та Катеринська Лілія разом із керівниками деяких відділів поділились практикою роботи податкової служби в регіоні за останній квартал 2020р. Так, найчастіші підстави для направлення запитів платникам податків є дисконтування, нарахування ПДВ за п. 198.5 ПКУ, тощо.

Пані Сагайдак зазначила, що через карантинні обмеження план податкових перевірок у 2020р. було виконано лише на 20%-25%, тому перевірки, які не відбулися у 2020р., з великою вірогідністю будуть проведені у 2021р. Формування графіку не залежить від галузей, в яких працюють компанії, а засновано на ризикоорієнтованому підході. Таким чином, під податкові перевірки, перш за все, потраплять підприємства з «високою ризикованістю». До критеріїв відносяться: наявність інформації про компанію в правоохоронних органах та ДПС, співпраця з контрагентами, які визнані банкрутом, та деякі інші.

З прикладами актуальної судової практики щодо податкових спорів ознайомив Смердов Віталій, Голова Комітету, партнер Crowe Mikhailenko, та озвучив питання, які наразі стоять перед бізнесом.

А наприкінці зустрічі разом з Романовим Михайлом, співзасновником та партнером групи компаній The owners, обсудили можливості та шляхи залучення інвестицій в реальний сектор економіки.

Щиро вдячні нашим спікерам та фахівцям ДПС за актуальну інформацію, відкритість до діалогу та готовність співпрацювати!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: