fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спеціальний вечір для маркетологів та PR-менеджерів

13/ 04/ 2018
    У п’ятницю, 13 квітня, у Дніпрі відбувся спеціальний захід для менеджерів з маркетингу та PR. В програмі вечора була представлена презентація нової колекції форматів обслуговування корпоративних подій компанії «DS Catering». Всі учасники мали чудову можливість дізнатися про найсвіжіші тренди в індустрії, інструменти планування правильного кейтерингу та в теплій атмосфері поспілкуватися з колегами за келихом гарного вина. Також на всіх учасників чекало шоу з кавою на піску, майстер-клас, сюрпризи від шеф-кухаря та безліч приємних подарунків.
01/

 

У п’ятницю, 13 квітня, у Дніпрі відбувся спеціальний захід для менеджерів з маркетингу та PR. В програмі вечора була представлена презентація нової колекції форматів обслуговування корпоративних подій компанії «DS Catering».

Всі учасники мали чудову можливість дізнатися про найсвіжіші тренди в індустрії, інструменти планування правильного кейтерингу та в теплій атмосфері поспілкуватися з колегами за келихом гарного вина. Також на всіх учасників чекало шоу з кавою на піску, майстер-клас, сюрпризи від шеф-кухаря та безліч приємних подарунків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: