fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спеціальна зустріч Асоціації з надзвичайним та повноважним послом Бельгії в Україні паном Люком Якобсом

07/ 11/ 2017
  Вечеря проходила у теплій та затишній атмосфері ресторану «Pasiju», під час якої запрошені гості мали змогу особисто поговорити з паном Послом, поставити запитання, та отримати конкретні відповіді. Серед гостей були переважно власники регіональних компаній, а також 2 почесні консули Бразилії та Бельгії. Дискусія була жвавою: говорили про інструменти посилення інвестиційної привабливості країни та регіону зокрема, проблемні зони законодавчої, судової та виборної систем, а також шляхи їх удосконалення. Одною з головних думок посилу пана Якобса: українцям потрібно працювати над формуванням позитивного іміджу України та нашої нації серед європейців. Адже не дивлячись на позитивне ставлення офіційного Брюселю до України та всесторонню підтримку, пересічні жителі ЄС й досі скептично ставляться до нашої країни та подій, що відбуваються на сході. В цілому, всі зійшлися на думці, що, не зважаючи на обсяг поставлених завдань, в разі їх виконання Україну чекає велике майбутнє. Європейська Бізнес Асоціація дякує пану Якобсу за ініційовану зустріч та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Вечеря проходила у теплій та затишній атмосфері ресторану «Pasiju», під час якої запрошені гості мали змогу особисто поговорити з паном Послом, поставити запитання, та отримати конкретні відповіді.

Серед гостей були переважно власники регіональних компаній, а також 2 почесні консули Бразилії та Бельгії. Дискусія була жвавою: говорили про інструменти посилення інвестиційної привабливості країни та регіону зокрема, проблемні зони законодавчої, судової та виборної систем, а також шляхи їх удосконалення. Одною з головних думок посилу пана Якобса: українцям потрібно працювати над формуванням позитивного іміджу України та нашої нації серед європейців. Адже не дивлячись на позитивне ставлення офіційного Брюселю до України та всесторонню підтримку, пересічні жителі ЄС й досі скептично ставляться до нашої країни та подій, що відбуваються на сході. В цілому, всі зійшлися на думці, що, не зважаючи на обсяг поставлених завдань, в разі їх виконання Україну чекає велике майбутнє.

Європейська Бізнес Асоціація дякує пану Якобсу за ініційовану зустріч та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: