fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спеціальна зустріч Асоціації у Дніпрі щодо безпекової ситуації в регіоні

18/ 02/ 2022
    Офіс Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі разом з керівництвом Дніпропетровської обласної державної адміністрації обговорив тему безпекової ситуації в регіоні. Правоохоронні та контролюючи органи, представники Національної поліції та кіберполіції, які долучились до зустрічі, відповіли на нагальні питання, а також розглянули різні сценарії - від оптимістичних до кризових.   Керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації наголосило, що ситуація стабільна і контрольована. На черговій сесії Дніпропетровської обласної ради, 15 лютого, була затверджена Програма територіальної оборони Дніпропетровської області на 2022 рік, яка передбачає відповідне фінансування з місцевого бюджету в разі необхідності. Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», який набув чинності 1 січня 2022 року, створений штаб зони територіальної оборони на чолі з головою Дніпропетровської облдержадміністрації. Відповідно, в області сім голів районних державних адміністрацій визначені керівниками районних зон тероборони, а командири батальйонів, які сформовані,  є керівниками штабів зон тероборони.   Щодо фонду захисних споруд, то він наразі налічує 1580 одиниць цивільного захисту. Таким чином, захисними укриттями забезпечено 81% населення. На сайті ДСНС Дніпропетровської області розміщена карта розташування захисних споруд, а також триває процес доопрацювання та формування карти найпростіших укриттів.  Всі об’єкти енергозабезпечення та центри забезпечення мобільного зв’язку охороняються силами Національної поліції та Національної гвардії України. Щоб уникнути атак у кіберпросторі фахівці рекомендують використовувати спеціальні застосунки-посередники між клієнтом та хостинг-провайдером на кшталт Cloud Flare - хмарного сервісу, який генерує та приймає на себе трафік будь-якої атаки.   Важливо не піддаватися паніці та не реагувати на неправдиві медіа джерела, а довіряти виключно офіційним зверненнями та державними порталам. Структурні підрозділи області знаходяться в повній готовності для подолання будь-якої позаштатної чи надзвичайної ситуації.  У свою чергу Європейська Бізнес Асоціація підготувала чекліст на випадок загострення ситуації переглянути його можна за посиланням. 
01/

 

Офіс Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі разом з керівництвом Дніпропетровської обласної державної адміністрації обговорив тему безпекової ситуації в регіоні. Правоохоронні та контролюючи органи, представники Національної поліції та кіберполіції, які долучились до зустрічі, відповіли на нагальні питання, а також розглянули різні сценарії – від оптимістичних до кризових.  

Керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації наголосило, що ситуація стабільна і контрольована. На черговій сесії Дніпропетровської обласної ради, 15 лютого, була затверджена Програма територіальної оборони Дніпропетровської області на 2022 рік, яка передбачає відповідне фінансування з місцевого бюджету в разі необхідності. Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», який набув чинності 1 січня 2022 року, створений штаб зони територіальної оборони на чолі з головою Дніпропетровської облдержадміністрації. Відповідно, в області сім голів районних державних адміністрацій визначені керівниками районних зон тероборони, а командири батальйонів, які сформовані,  є керівниками штабів зон тероборони 

Щодо фонду захисних споруд, то він наразі налічує 1580 одиниць цивільного захисту. Таким чином, захисними укриттями забезпечено 81% населення. На сайті ДСНС Дніпропетровської області розміщена карта розташування захисних споруд, а також триває процес доопрацювання та формування карти найпростіших укриттів. 

Всі об’єкти енергозабезпечення та центри забезпечення мобільного зв’язку охороняються силами Національної поліції та Національної гвардії України. Щоб уникнути атак у кіберпросторі фахівці рекомендують використовувати спеціальні застосунки-посередники між клієнтом та хостинг-провайдером на кшталт Cloud Flare хмарного сервісу, який генерує та приймає на себе трафік будь-якої атаки.  

Важливо не піддаватися паніці та не реагувати на неправдиві медіа джерела, а довіряти виключно офіційним зверненнями та державними порталам. Структурні підрозділи області знаходяться в повній готовності для подолання будь-якої позаштатної чи надзвичайної ситуації. 

У свою чергу Європейська Бізнес Асоціація підготувала чекліст на випадок загострення ситуації переглянути його можна за посиланням. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: