fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Спеціальна пропозиція для компаній Асоціації!

21/ 11/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація спільно з концерном “Галнафтогаз” продовжує термін дії спеціальної бізнес пропозиції для компаній - членів Асоціації. У членів Європейської Бізнес Асоціації є можливість закуповувати якісне пальне за спеціальними умовами в мережі АЗК ОККО: Брендоване паливо pulls 95 та pulls ДП не менше 2,90 грн/ на 1 літр; Бензин А95, А92 та Дизельне паливо не менше 2,70 грн/на 1 літр; СПБТ не менше 0,7 грн/на 1 літр; Знижка на автотовари в магазині на АЗК ОККО не менше 7%. Тип знижки «транзакційна» - застосовується безпосередньо в момент здійснення транзакції. Зверніть увагу! Розмір знижки може бути переглянутий після вказаної дати в разі законодавчих змін на ринку пального України (введення акцизу на пальне). Як скористатися пропозицією: У разі зацікавленості у пропозиції, надішліть короткий запит на [email protected] з копією на координатора проекту зі сторони Асоціації – Юлії Скрилюк, [email protected] Підтвердіть членство в Асоціації (за допомогою “прінт-скріну” з сайту Асоціації, скан-копії сертифікату учасника Асоціації або підтвердження від координатора проекту). Опісля спільно з регіональним менеджером ОККО перегляньте умови закупівель пального Вашою компанією та укладіть угоду про надання послуг для Вашої компанії або підпишіть додаток до угоди у разі якщо вже співпрацюєте з мережею. Для аграрних компаній існує додаткова пропозиція. Звертайтеся за деталями на [email protected]. Більше інформації про компанію, програми лояльності та мережу АЗК: http://www.okko.ua/

Європейська Бізнес Асоціація спільно з концерном “Галнафтогаз” продовжує термін дії спеціальної бізнес пропозиції для компаній – членів Асоціації.

У членів Європейської Бізнес Асоціації є можливість закуповувати якісне пальне за спеціальними умовами в мережі АЗК ОККО:

  • Брендоване паливо pulls 95 та pulls ДП не менше 2,90 грн/ на 1 літр;
  • Бензин А95, А92 та Дизельне паливо не менше 2,70 грн/на 1 літр;
  • СПБТ не менше 0,7 грн/на 1 літр;
  • Знижка на автотовари в магазині на АЗК ОККО не менше 7%.

Тип знижки «транзакційна» – застосовується безпосередньо в момент здійснення транзакції.

Зверніть увагу! Розмір знижки може бути переглянутий після вказаної дати в разі законодавчих змін на ринку пального України (введення акцизу на пальне).

Як скористатися пропозицією:

  1. У разі зацікавленості у пропозиції, надішліть короткий запит на [email protected] з копією на координатора проекту зі сторони Асоціації – Юлії Скрилюк, [email protected]
  2. Підтвердіть членство в Асоціації (за допомогою “прінт-скріну” з сайту Асоціації, скан-копії сертифікату учасника Асоціації або підтвердження від координатора проекту).
  3. Опісля спільно з регіональним менеджером ОККО перегляньте умови закупівель пального Вашою компанією та укладіть угоду про надання послуг для Вашої компанії або підпишіть додаток до угоди у разі якщо вже співпрацюєте з мережею.

Для аграрних компаній існує додаткова пропозиція. Звертайтеся за деталями на [email protected].

Більше інформації про компанію, програми лояльності та мережу АЗК: http://www.okko.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: