fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Соціальна ініціатива “Маску в піч!”

08/ 05/ 2020
  Друзі! Давайте разом виходити з карантину правильно, не залишаючи коронавірусу шансу на поширення. Приєднуйтесь до ініціативи Маску в піч! в Одесі. 15 травня приносите ваші використані медичні маски, рукавички, інші засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) в наш мобільний пункт прийому (спеціалізовану вантажівку ЗІЛ) за наступним маршрутом: 11.00 - 12.00 - вулиця Варненська, 2а, напроти медичного центру «Into-Sana». 13.00 - 14.00 - Італійський бульвар, напроти зупинки громадського транспорту. 15.00 - 16.00 - вулиця Давида Ойстраха, 28, напроти медичного центру «Into-Sana». Шукайте в зазначений час нашу робочу конячку - вантажівку для перевезення медичних відходів з логотипом УкрЕкоПром. Увага! Дуже важливо правильно обробити і упакувати ЗІЗи перед здачею на утилізацію: всі ЗІЗ повинні бути продезінфіковані, після чого ретельно і герметично упаковані в два сміттєвих пакета, один в іншому. діє обмеження по вазі ЗІЗ - до 1 кг на людину, і за обсягом ЗІЗ - до 5 літрів на людину. До зустрічі 15 травня! Діліться цією інформацією з друзями, робіть репости, допоможіть нам зробити улюблену Одесу чистішою і безпечнішою.

Друзі! Давайте разом виходити з карантину правильно, не залишаючи коронавірусу шансу на поширення. Приєднуйтесь до ініціативи “Маску в піч!” в Одесі.

15 травня приносите ваші використані медичні маски, рукавички, інші засоби індивідуального захисту (ЗІЗ) в наш мобільний пункт прийому (спеціалізовану вантажівку ЗІЛ) за наступним маршрутом:

  • 11.00 – 12.00 – вулиця Варненська, 2а, напроти медичного центру «Into-Sana».
  • 13.00 – 14.00 – Італійський бульвар, напроти зупинки громадського транспорту.
  • 15.00 – 16.00 – вулиця Давида Ойстраха, 28, напроти медичного центру «Into-Sana».

Шукайте в зазначений час нашу “робочу конячку” – вантажівку для перевезення медичних відходів з логотипом “УкрЕкоПром”.

Увага! Дуже важливо правильно обробити і упакувати ЗІЗи перед здачею на утилізацію:

  • всі ЗІЗ повинні бути продезінфіковані, після чого ретельно і герметично упаковані в два сміттєвих пакета, один в іншому.
  • діє обмеження по вазі ЗІЗ – до 1 кг на людину, і за обсягом ЗІЗ – до 5 літрів на людину.

До зустрічі 15 травня! Діліться цією інформацією з друзями, робіть репости, допоможіть нам зробити улюблену Одесу чистішою і безпечнішою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: