fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сompany Visit: Ukratlantic

14/ 06/ 2024
    13 червня 2024 компанії-члени Південноукраїнського офісу ЕВА завітали до Ukratlantic. Укратлантік є дочірнім підприємством французької Atlantic Group, європейського лідера з виробництва обладнання термічного комфорту. Виробляє електричні водонагрівачі та конвекторні обігрівачі для ринку України та міжнародних ринків. Доля українського ринку сягає сьогодні приблизно 45 відсотків. Генеральний директор Томаш Юда розповів про виклики, з якими стикнулось підприємство в умовах війни та способа їхнього подолання. Протягом візиту учасники ознайомилися з потужностями компанії і після змогли обговорити нагальні питання, щодо роботи заводу. Питання стосувалися логістичних ланцюгів, енергонезалежності та інших сфер роботи підприємства у такий невизначений час. Ми дякуємо Ukratlantic за гостинність та бажаємо продовжувати розвиватися на благо нашої країни! 
01/

 

13 червня 2024 компанії-члени Південноукраїнського офісу ЕВА завітали до Ukratlantic. Укратлантік є дочірнім підприємством французької Atlantic Group, європейського лідера з виробництва обладнання термічного комфорту. Виробляє електричні водонагрівачі та конвекторні обігрівачі для ринку України та міжнародних ринків. Доля українського ринку сягає сьогодні приблизно 45 відсотків.

Генеральний директор Томаш Юда розповів про виклики, з якими стикнулось підприємство в умовах війни та способа їхнього подолання. Протягом візиту учасники ознайомилися з потужностями компанії і після змогли обговорити нагальні питання, щодо роботи заводу. Питання стосувалися логістичних ланцюгів, енергонезалежності та інших сфер роботи підприємства у такий невизначений час.

Ми дякуємо Ukratlantic за гостинність та бажаємо продовжувати розвиватися на благо нашої країни! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: