fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч з Степаном Кубівим, Першим Віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку та торгівлі України

14/ 04/ 2017
  Сьогодні спільнота Європейської Бізнес Асоціації мала задоволення зустрітися з Степаном Кубів, Першим віце-премєр-міністром - Міністром економічного розвитку і торгівлі України та його командою заступників – Максимом Нефьодовом, Наталею Микольською, Михайлом Тітарчуком та Юрієм Бровченком. Говорили про потенціал національної економіки та перспективи поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Бізнесу надзвичайно важливо було почути запевнення у підтримці з боку Міністерства та відповіді на точкові питання. Дякуємо за готовність співпрацювати заради спільної мети – виведення країни на якісно новий рівень економічного розвитку. Надзвичайно приємно усвідомлювати, що Міністерство високо цінує нашу роботу та приділяє особливу увагу зверненням Асоціації. Ми дякуємо пану Кубіву та його заступникам за ґрунтовну підготовку до зустрічі та надання конструктивних відповідей на запитання, адресовані компаніями-членами Асоціації. Бажаємо подальших успіхів амбітній команді Міністерства. Так тримати!

Сьогодні спільнота Європейської Бізнес Асоціації мала задоволення зустрітися з Степаном Кубів, Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України та його командою заступників – Максимом Нефьодовом, Наталею Микольською, Михайлом Тітарчуком та Юрієм Бровченком.

Говорили про потенціал національної економіки та перспективи поліпшення інвестиційного клімату в Україні. Бізнесу надзвичайно важливо було почути запевнення у підтримці з боку Міністерства та відповіді на точкові питання. Дякуємо за готовність співпрацювати заради спільної мети – виведення країни на якісно новий рівень економічного розвитку. Надзвичайно приємно усвідомлювати, що Міністерство високо цінує нашу роботу та приділяє особливу увагу зверненням Асоціації.

Ми дякуємо пану Кубіву та його заступникам за ґрунтовну підготовку до зустрічі та надання конструктивних відповідей на запитання, адресовані компаніями-членами Асоціації. Бажаємо подальших успіхів амбітній команді Міністерства. Так тримати!

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: