fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SoftServe запустив платформу для соціальних та волонтерських ініціатив

24/ 02/ 2021
  Цього тижня в компанії оголосили запуск благодійної краудсорсингової платформи Open Tech. Програма ініційована співробітниками SoftServe та згуртовує ІТ-спеціалістів компанії, які готові дарувати свій час та вміння задля вирішення гострих соціальних проблем. Розробники, бізнес аналітики, проєктні менеджери, дизайнери, тестувальники - незалежно від позиції та рівня в компанії на волонтерських засадах беруть участь у розробках рішень, які підсилюють важливі проекти та ініціативи громадських організацій, державних органів, навчальних закладів. “Ми в компанії піклуємося не лише про наших працівників, але й про спільноти, в яких живемо. Протягом багатьох років ми дарували свій час та знання, щоб створювати кращі рішення не лише для наших клієнтів, але й для неприбуткових, соціальних, локальних та національних інституцій. За допомогою платформи OpenTech ми зможемо залучити більше працівників до розробки рішень для соціальних викликів”, - співзасновник та член Ради директорів SoftServe, очільник корпоративного Благодійного Фонду “Відкриті Очі” Тарас Вервега. Волонтерські проекти відповідають глобальним фокусам корпоративної соціальної відповідальності SoftServe, а також наступним напрямкам: Охорона здоров’я, Підсилення спільнот, Допомога вразливим верствам населення, Рівність та інклюзивність, Екологія, Інновації та ініціативи “розумне місто”, Реформи та трансформації в освіті. Наразі Open Tech це понад 100 волонтерів з компанії SoftServe, 20 проектів - відповідей на пандемію Covid-19, про альтернативну освіту, про подорожі Україною, про вшанування пам’яті померлих під час Голодомору, відтворення фортеці в Тустані та про волонтерство в Україні. Серед партнерів та ініціаторів проектів: Міністерство охорони здоров’я України, UNICEF Україна, Rakuten Viber, Міністерство культури та інформаційної політики України, Ukraїner, Пласт, Україна без сміття та інші. Про SoftServe SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 9000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Цього тижня в компанії оголосили запуск благодійної краудсорсингової платформи Open Tech. Програма ініційована співробітниками SoftServe та згуртовує ІТ-спеціалістів компанії, які готові дарувати свій час та вміння задля вирішення гострих соціальних проблем.

Розробники, бізнес аналітики, проєктні менеджери, дизайнери, тестувальники – незалежно від позиції та рівня в компанії на волонтерських засадах беруть участь у розробках рішень, які підсилюють важливі проекти та ініціативи громадських організацій, державних органів, навчальних закладів.

Ми в компанії піклуємося не лише про наших працівників, але й про спільноти, в яких живемо. Протягом багатьох років ми дарували свій час та знання, щоб створювати кращі рішення не лише для наших клієнтів, але й для неприбуткових, соціальних, локальних та національних інституцій. За допомогою платформи OpenTech ми зможемо залучити більше працівників до розробки рішень для соціальних викликів”, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, очільник корпоративного Благодійного Фонду “Відкриті Очі” Тарас Вервега.

Волонтерські проекти відповідають глобальним фокусам корпоративної соціальної відповідальності SoftServe, а також наступним напрямкам: Охорона здоров’я, Підсилення спільнот, Допомога вразливим верствам населення, Рівність та інклюзивність, Екологія, Інновації та ініціативи “розумне місто”, Реформи та трансформації в освіті.

Наразі Open Tech це понад 100 волонтерів з компанії SoftServe, 20 проектів – відповідей на пандемію Covid-19, про альтернативну освіту, про подорожі Україною, про вшанування пам’яті померлих під час Голодомору, відтворення фортеці в Тустані та про волонтерство в Україні.

Серед партнерів та ініціаторів проектів: Міністерство охорони здоров’я України, UNICEF Україна, Rakuten Viber, Міністерство культури та інформаційної політики України, Ukraїner, Пласт, Україна без сміття та інші.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 9000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: