fbpx

SoftServe – у топ-10 технологічних компаній Західної Європи за версією Clutch

22/ 10/ 2019
  SoftServe посів сьоме місце з-понад 130 компаній Західної Європи у категорії розробки програмного забезпечення за версією Сlutch. Компанії - учасники рейтингу спеціалізуються на розробці програмного забезпечення, веб-сайтів, мобільних додатків та UX / UI проектуванні загалом. Clutch формує свій рейтинг найкращих компаній, використовуючи складну методологію, яка вивчає перевірені відгуки клієнтів, пропоновані послуги, якість виконання роботи, можливість надання послуг та присутність на ринку. “Ми раді відзначити SoftServe як топ-компанію в рейтингу Clutch, - зазначив Етан Луц, бізнес-аналітик Clutch. - SoftServe є надійним перевіреним партнером, що неоднаразово підтверджувалось відгуками клієнтів”.  Раніше SoftServe було визнано Top Data Analytics Consulting Company в Україні за рейтингом Clutch та Top IT Services Provider in Germany за рейтингом The Manifest, дочірнього Clutch веб-сайту. Clutch - провідна вашингтонська компанія з досліджень B2B, рейтингів та огляду бізнесу. Ринкове дослідження компанії базується на основі фактичних даних, відгуків клієнтів та думок перевірених галузевих лідерів.  SoftServe SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 8 000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

SoftServe посів сьоме місце з-понад 130 компаній Західної Європи у категорії розробки програмного забезпечення за версією Сlutch. Компанії – учасники рейтингу спеціалізуються на розробці програмного забезпечення, веб-сайтів, мобільних додатків та UX / UI проектуванні загалом.

Clutch формує свій рейтинг найкращих компаній, використовуючи складну методологію, яка вивчає перевірені відгуки клієнтів, пропоновані послуги, якість виконання роботи, можливість надання послуг та присутність на ринку.

“Ми раді відзначити SoftServe як топ-компанію в рейтингу Clutch, – зазначив Етан Луц, бізнес-аналітик Clutch. – SoftServe є надійним перевіреним партнером, що неоднаразово підтверджувалось відгуками клієнтів”. 

Раніше SoftServe було визнано Top Data Analytics Consulting Company в Україні за рейтингом Clutch та Top IT Services Provider in Germany за рейтингом The Manifest, дочірнього Clutch веб-сайту.

Clutch – провідна вашингтонська компанія з досліджень B2B, рейтингів та огляду бізнесу. Ринкове дослідження компанії базується на основі фактичних даних, відгуків клієнтів та думок перевірених галузевих лідерів. 

SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 8 000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: