fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SoftServe планує досягти позначки у 16 тисяч працівників у 2022 році

28/ 12/ 2021
  SoftServe, найбільша українська ІТ-компанія, підсумовує свій рекордний 2021-й рік та будує плани на наступний. Влітку цього року SoftServe перетнув позначку в 10 000 працівників, а станом на сьогодні компанія налічує 12 736 працівників глобально. Рекордні 5288 осіб долучились до компанії в цьому році, це найбільший показник щодо кількісного приросту на рік за всі роки існування компанії. Таке зростання стало можливим завдяки підвищеному глобальному попиту на технології.  В Україні протягом року найняли 4541 осіб, 747 працівників - за кордоном, з них найбільше в Польщі - 459 осіб. Польща, на сьогодні, країна найбільшої присутності SoftServe після України. Серед топ-10 технологічних доменів, в межах яких найняли фахівців цього року - Quality control, Web UI, Java, .NET, DevOps, Test Automation, PM, Business Analysis, Python, Ruby. Щодо 2022 року, у SoftServe масштабні плани - за попередніми оцінками, ріст компанії буде в межах 30-40%. На основі підрахунків рекрутинг можливостей центрів розробок, в компанії прогнозують найм нових працівників на рівні 3-4 тисяч. “Щороку ми будуємо чіткі плани щодо росту компанії, які калькулюємо на базі різних даних та статистики попередніх років. У 2022 році ми продовжимо наймати працівників на ремоут позиції, в нових для нас локаціях, плануємо збільшувати кількість фахівців у вже існуючих центрах розробки України, Польщі та Болгарії, а також маємо плани щодо виходу SoftServe на нові ринки талантів”, - коментує Костянтин Пилипчук, старший віцепрезидент Global Talent Operations в SoftServe. Цього року компанія відкрила офісні простори в Одесі, Ужгороді та Вінниці. З’явилися також чотири офіси у нових локаціях в Польщі - у Лодзі, Гданську, Кракові та Варшаві, а також новий офіс у Дубаї для підсилення напрямку роботи на ринку Близького Сходу. Новий 2022 рік компанія має намір розпочати з відкриття ще трьох офісів в нових локаціях. Загалом, станом на сьогодні в компанії відкриті 1712 вакансій на глобальному ринку, з них 1193 в Україні. SoftServe продовжує бути топ-брендом на ринку роботодавців України. У 2021 році показник лояльності працівників до компанії (eNPS) зріс до 79, що є рекордно високим для галузі. Протягом 2021 року компанія отримала 15 всеукраїнських та міжнародних нагород як роботодавець та соціально-відповідальний бізнес.

SoftServe, найбільша українська ІТ-компанія, підсумовує свій рекордний 2021-й рік та будує плани на наступний.

Влітку цього року SoftServe перетнув позначку в 10 000 працівників, а станом на сьогодні компанія налічує 12 736 працівників глобально. Рекордні 5288 осіб долучились до компанії в цьому році, це найбільший показник щодо кількісного приросту на рік за всі роки існування компанії. Таке зростання стало можливим завдяки підвищеному глобальному попиту на технології.  В Україні протягом року найняли 4541 осіб, 747 працівників – за кордоном, з них найбільше в Польщі – 459 осіб. Польща, на сьогодні, країна найбільшої присутності SoftServe після України.

Серед топ-10 технологічних доменів, в межах яких найняли фахівців цього року – Quality control, Web UI, Java, .NET, DevOps, Test Automation, PM, Business Analysis, Python, Ruby.

Щодо 2022 року, у SoftServe масштабні плани – за попередніми оцінками, ріст компанії буде в межах 30-40%. На основі підрахунків рекрутинг можливостей центрів розробок, в компанії прогнозують найм нових працівників на рівні 3-4 тисяч.

Щороку ми будуємо чіткі плани щодо росту компанії, які калькулюємо на базі різних даних та статистики попередніх років. У 2022 році ми продовжимо наймати працівників на ремоут позиції, в нових для нас локаціях, плануємо збільшувати кількість фахівців у вже існуючих центрах розробки України, Польщі та Болгарії, а також маємо плани щодо виходу SoftServe на нові ринки талантів”, – коментує Костянтин Пилипчук, старший віцепрезидент Global Talent Operations в SoftServe.

Цього року компанія відкрила офісні простори в Одесі, Ужгороді та Вінниці. З’явилися також чотири офіси у нових локаціях в Польщі – у Лодзі, Гданську, Кракові та Варшаві, а також новий офіс у Дубаї для підсилення напрямку роботи на ринку Близького Сходу. Новий 2022 рік компанія має намір розпочати з відкриття ще трьох офісів в нових локаціях.

Загалом, станом на сьогодні в компанії відкриті 1712 вакансій на глобальному ринку, з них 1193 в Україні.

SoftServe продовжує бути топ-брендом на ринку роботодавців України. У 2021 році показник лояльності працівників до компанії (eNPS) зріс до 79, що є рекордно високим для галузі. Протягом 2021 року компанія отримала 15 всеукраїнських та міжнародних нагород як роботодавець та соціально-відповідальний бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: