fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

SoftServe отримав статус провідного консалтингового партнера в AWS Partner Network

02/ 12/ 2020
  Днями найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням SoftServe отримала статус провідного консалтингового партнера в Amazon Web Services (AWS) Partner Network (APN). Статус провідного консалтингового партнера вирізняє SoftServe як компанію, що має підтверджену експертизу та значний досвід зі створення та підтримки дизайну продукту, архітектури, міграції та керування даних в AmazonWeb Services. “SoftServe має великий досвід розгортання клієнтських рішень на AWS, за роки співпраці з Amazon Web Servicesми сформували кваліфіковану та сильну команду з глибокими знаннями в галузі управління проектами та надання професійних послуг, - зазначає Руслан Кусов, Infrastructure Solution Architect в SoftServe, - Щоб стати провідним консалтинговим партнером APN (AWS Partner Network), ми пройшли серйозний процес відбору, складали акредитації та сертифікації; і довели свою кваліфікацію на найвищому рівні завдяки широкому спектру послуг та темпу інновацій спільно з AWS”. SoftServe має AWS компетенції з DevOps, SaaS, Data & Analytics, Retail, Міграції та фінансових сервісів. Рішення від AWS компанія впроваджує у галузях охорони здоров’я, фінансів, енергетики, роздрібній торгівлі та для високотехнічних ISV. Команда SoftServe налічує понад 50 сертифікованих AWS Solution архітекторів, 320 сертифікованих AWSінженерів, корпоративний сертифікаційний центр компанії має у своєму портфоліо понад 20 професійних AWSсертифікацій. Серед клієнтів компанії в даному напрямку: GoTransverse, Nufin Data, Precision Exams, SkillDirector, MEDHOST та інші. Про SoftServe SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Днями найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням SoftServe отримала статус провідного консалтингового партнера в Amazon Web Services (AWS) Partner Network (APN).

Статус провідного консалтингового партнера вирізняє SoftServe як компанію, що має підтверджену експертизу та значний досвід зі створення та підтримки дизайну продукту, архітектури, міграції та керування даних в AmazonWeb Services.

SoftServe має великий досвід розгортання клієнтських рішень на AWS, за роки співпраці з Amazon Web Servicesми сформували кваліфіковану та сильну команду з глибокими знаннями в галузі управління проектами та надання професійних послуг, – зазначає Руслан Кусов, Infrastructure Solution Architect в SoftServe, – Щоб стати провідним консалтинговим партнером APN (AWS Partner Network), ми пройшли серйозний процес відбору, складали акредитації та сертифікації; і довели свою кваліфікацію на найвищому рівні завдяки широкому спектру послуг та темпу інновацій спільно з AWS”.

SoftServe має AWS компетенції з DevOps, SaaS, Data & Analytics, Retail, Міграції та фінансових сервісів. Рішення від AWS компанія впроваджує у галузях охорони здоров’я, фінансів, енергетики, роздрібній торгівлі та для високотехнічних ISV.

Команда SoftServe налічує понад 50 сертифікованих AWS Solution архітекторів, 320 сертифікованих AWSінженерів, корпоративний сертифікаційний центр компанії має у своєму портфоліо понад 20 професійних AWSсертифікацій.

Серед клієнтів компанії в даному напрямку: GoTransverse, Nufin Data, Precision Exams, SkillDirector, MEDHOST та інші.

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: