fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Скасовано обов’язкову конвертацію іноземної валюти

19/ 06/ 2019
  Національний банк України (НБУ) скасував вимогу, яка існувала вже багато років, щодо конвертації в гривню 30% надходжень в іноземній валюті, які отримують українські компанії із джерел за кордоном. З 19 червня 2019 року надходження в іноземній валюті, які отримують українські компанії, більше не підлягатимуть обовязковій конвертації. Українські компанії можуть на власний розсуд конвертувати будь-яку суму такої виручки в гривню або ж залишити її в іноземній валюті. Ця зміна є ще одним кроком в рамках плану послаблення валютного контролю, який був розроблений та реалізується НБУ. Подальші кроки будуть здійснюватися поступово та зважено з метою підтримування фінансової стабільності в країні. Деякі з обмежень, вочевидь, будуть скасовані лише після затвердження Україною запланованих заходів щодо Розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування. Якщо ви хочете дізнатись більше про тему, яка розглядається в цій публікації, або про наші послуги, звертайтеся, будь ласка, до Олексія Сошенка [email protected] або Олени Полякової [email protected].

Національний банк України (“НБУ”) скасував вимогу, яка існувала вже багато років, щодо конвертації в гривню 30% надходжень в іноземній валюті, які отримують українські компанії із джерел за кордоном.

З 19 червня 2019 року надходження в іноземній валюті, які отримують українські компанії, більше не підлягатимуть обов’язковій конвертації. Українські компанії можуть на власний розсуд конвертувати будь-яку суму такої виручки в гривню або ж залишити її в іноземній валюті.

Ця зміна є ще одним кроком в рамках плану послаблення валютного контролю, який був розроблений та реалізується НБУ. Подальші кроки будуть здійснюватися поступово та зважено з метою підтримування фінансової стабільності в країні. Деякі з обмежень, вочевидь, будуть скасовані лише після затвердження Україною запланованих заходів щодо Розмивання оподатковуваної бази й виведення прибутку з-під оподаткування.

Якщо ви хочете дізнатись більше про тему, яка розглядається в цій публікації, або про наші послуги, звертайтеся, будь ласка, до Олексія Сошенка [email protected] або Олени Полякової [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: