fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сімейний Квест з Асоціацією в Одесі

06/ 06/ 2019
    Квести – це справжня віддушина та чудова можливість на декілька годин забути про свої щоденні проблеми і поринути в загадковий світ разом з дітьми, сім’єю, колегами. Тому 6 червня Офіс Асоціації в Одесі вирішив перевірити уважність, витривалість, кмітливість наших учасників на цікавому сімейному квесті “Заповіт Флінта”. Під час гри довелось вирішувати різноманітні завдання, що також прияло продуктивному нетворкінгу. Діти відчули себе справжніми героями, а дорослі на деякий час згадали дитинство. Разом вони намагалися дізнатися що привело в тиху бухту два піратських кораблі, хто отримає руку прекрасної дочки губернатора, а хто - моторошну Чорну мітку?.. Екстремальні умови змусили згуртуватися та максимально спрямувати свої сили на проходження гри. Таку веселу та дружню атмосферу створив наш постійний партнер, учасник Unlimit Ukraine – Questoria Odesa. Вкотре вони допомагають в організації наших свят з різноманітними тематиками і кожного разу справляють на наших учасників незабутні враження. Завершивши гру, гості мали можливість поділитися емоціями та розповісти який герой був найяскравіший та які завдання змусили трішки “поламати мізки”. Тож балачки не вщухали, поки малеча смакувала снеки та сік.
01/

 

Квести – це справжня віддушина та чудова можливість на декілька годин забути про свої щоденні проблеми і поринути в загадковий світ разом з дітьми, сім’єю, колегами.

Тому 6 червня Офіс Асоціації в Одесі вирішив перевірити уважність, витривалість, кмітливість наших учасників на цікавому сімейному квесті “Заповіт Флінта”. Під час гри довелось вирішувати різноманітні завдання, що також прияло продуктивному нетворкінгу. Діти відчули себе справжніми героями, а дорослі на деякий час згадали дитинство. Разом вони намагалися дізнатися що привело в тиху бухту два піратських кораблі, хто отримає руку прекрасної дочки губернатора, а хто – моторошну Чорну мітку?.. Екстремальні умови змусили згуртуватися та максимально спрямувати свої сили на проходження гри. Таку веселу та дружню атмосферу створив наш постійний партнер, учасник Unlimit Ukraine – Questoria Odesa. Вкотре вони допомагають в організації наших свят з різноманітними тематиками і кожного разу справляють на наших учасників незабутні враження.

Завершивши гру, гості мали можливість поділитися емоціями та розповісти який герой був найяскравіший та які завдання змусили трішки “поламати мізки”. Тож балачки не вщухали, поки малеча смакувала снеки та сік.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: