fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Сімейний квест Асоціації в Одесі

14/ 06/ 2018
    У вирі великого бізнесу хочеться хоча б на декілька годин переключитися від зовнішнього світу та забути про щоденні проблеми, побути з рідними та якісно провести час разом. Сімейні квести - це справжня віддушина та прекрасна альтернатива прогулянці з дітьми. Офіс Асоціації в Одесі запросив представників своїх членських компаній разом зі своїми близькими поринути в живу гру на свіжому повітрі. Учасники прибули на урочисте відкриття міжнародного Парку Розваг і перевтілилися у зірок естради, мультимільйонерів, папараці. На різних локаціях найазартніші гості не відходили від ігрових столів: покер, блеф-клуб, екзотична «алхімія». Ми навіть змогли побачити і придбати вражаючі предмети, знайдені на літаючій тарілці...І діти, і дорослі, активно долучилися до гри та стали героями яскравої пригоди. Протягом вечора вони спілкувалися, виконували цікаві завдання, домовляючись і розвиваючи логічне мислення. Усі настільки поринули в процес, що ніхто не сидів осторонь! Спасибі Квесторії за вдало підібрані ролі та цікавий сценарій, в якому кожен зміг насолодитися дружньою атмосферою та  приємно провести час!
01/

 

У вирі великого бізнесу хочеться хоча б на декілька годин переключитися від зовнішнього світу та забути про щоденні проблеми, побути з рідними та якісно провести час разом. Сімейні квести – це справжня віддушина та прекрасна альтернатива прогулянці з дітьми. Офіс Асоціації в Одесі запросив представників своїх членських компаній разом зі своїми близькими поринути в живу гру на свіжому повітрі.

Учасники прибули на урочисте відкриття міжнародного Парку Розваг і перевтілилися у зірок естради, мультимільйонерів, папараці. На різних локаціях найазартніші гості не відходили від ігрових столів: покер, блеф-клуб, екзотична «алхімія». Ми навіть змогли побачити і придбати вражаючі предмети, знайдені на літаючій тарілці…І діти, і дорослі, активно долучилися до гри та стали героями яскравої пригоди. Протягом вечора вони спілкувалися, виконували цікаві завдання, домовляючись і розвиваючи логічне мислення. Усі настільки поринули в процес, що ніхто не сидів осторонь! Спасибі Квесторії за вдало підібрані ролі та цікавий сценарій, в якому кожен зміг насолодитися дружньою атмосферою та  приємно провести час!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: