fbpx

Швидкий, зручний, персоніфікований – EBA Telegram Bot 

02/ 12/ 2019
    Європейська Бізнес Асоціація постійно працює над вдосконаленням існуючих та впровадженням нових продуктів та сервісів, аби робити членство в Асоціації ще більш зручним та комфортним. Так, щоб спростити навігацію серед численних заходів, зустрічей та можливостей Асоціації, ми запускаємо EBA Telegram Bot!  Ми обрали найсучасніший мессенджер для відстеження діяльності Асоціації у вашому смартфоні. Відтепер, EBA Telegram Bot – ваш особистий помічник, який дозволяє вирішувати безліч питань швидко та у декілька кліків – завжди під рукою! Для кого створено Telegram Bot? Даний бот було розроблено для співробітників компаній-членів Асоціації. Якщо ваша компанія входить до ЕВА, вам необхідно бути зареєстрованим на нашому сайті або пройти реєстрацію у боті, що автоматично створює ваш Персональний кабінет на сайті. Що вміє цей бот? Так, з його допомогою ви можете: Реєструватися на події та керувати своїми e-mail та Telegram підписками. Отримувати повідомлення про анонси подій у режимі реального часу, щоб завжди вчасно реєструватися на події. Відслідковувати статус своєї реєстрації на захід за допомогою пуш-повідомлень або ж скасувати реєстрацію. Отримувати моментальний доступ до QR-коду квитка. Більше не треба друкувати квиток чи шукати його на пошті – усі квитки на заходи відтепер є в одному місці. Відслідковувати найважливіші новини Асоціації у зручному форматі в Telegram каналі. Будьте завжди у центрі подій з вашим особистим помічником – EBA Telegram Bot! Спробуйте та переконайтеся, наскільки це зручно. Авторизуйтесь в Telegram – @EBAua_bot У разі виникнення будь-яких питань з приводу Telegram bot, пишіть нам на oleksandra.semen@eba.com.ua або телефонуйте 095 166 67 00.

 

Європейська Бізнес Асоціація постійно працює над вдосконаленням існуючих та впровадженням нових продуктів та сервісів, аби робити членство в Асоціації ще більш зручним та комфортним. Так, щоб спростити навігацію серед численних заходів, зустрічей та можливостей Асоціації, ми запускаємо EBA Telegram Bot! 

Ми обрали найсучасніший мессенджер для відстеження діяльності Асоціації у вашому смартфоні. Відтепер, EBA Telegram Bot – ваш особистий помічник, який дозволяє вирішувати безліч питань швидко та у декілька кліків – завжди під рукою!

Для кого створено Telegram Bot?

Даний бот було розроблено для співробітників компаній-членів Асоціації. Якщо ваша компанія входить до ЕВА, вам необхідно бути зареєстрованим на нашому сайті або пройти реєстрацію у боті, що автоматично створює ваш Персональний кабінет на сайті.

Що вміє цей бот? Так, з його допомогою ви можете:

  • Реєструватися на події та керувати своїми e-mail та Telegram підписками.
  • Отримувати повідомлення про анонси подій у режимі реального часу, щоб завжди вчасно реєструватися на події.
  • Відслідковувати статус своєї реєстрації на захід за допомогою пуш-повідомлень або ж скасувати реєстрацію.
  • Отримувати моментальний доступ до QR-коду квитка. Більше не треба друкувати квиток чи шукати його на пошті – усі квитки на заходи відтепер є в одному місці.
  • Відслідковувати найважливіші новини Асоціації у зручному форматі в Telegram каналі.

Будьте завжди у центрі подій з вашим особистим помічником – EBA Telegram Bot! Спробуйте та переконайтеся, наскільки це зручно.

Авторизуйтесь в Telegram – @EBAua_bot

У разі виникнення будь-яких питань з приводу Telegram bot, пишіть нам на oleksandra.semen@eba.com.ua або телефонуйте 095 166 67 00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: