fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Швидкочитання як 1, 2, 3!

03/ 10/ 2018
  Юрій Копанчук. Інструктор з розвитку памяті і швидкочитання, ментор і засновник «Студії інтелектуального розвитку UpToSmart» Грайте на випередження, вчіть швидкочитання Сучасний темп життя такий, що ми живемо в умовах безперервного інформаційного потоку. Щоб справлятися з багатозадачністю, потрібно або більше годин у добі, або розвивати в собі нові навички. Одним з них є швидкочитання. Швидке читання книг і робота з великим обємом інформації - всього лише практичний навик, який можна освоїти. Як відомо, середня швидкість читання дорослої людини складає близько 160-250 слів за хвилину. На відкритій лекції 06.11 за 2 години Ви дізнаєтеся, як збільшити швидкість читання в 1,5-2 рази, використовуючи прості техніки. Після проходження повноцінного тренінгу Ви підвищите свою ефективність в рази, читаючи 700-800 слів за хвилину і більше, з повним розумінням прочитаного. Що не викладають у школі? Щоб мозок був здатний обробляти великі обсяги інформації, його потрібно тримати в тонусі. Як запитаєте Ви? Дуже просто - мозок потрібно тренувати, тобто привчати його тримати інтелектуальне навантаження. Існують певні алгоритми читання, яким не навчають у школі та університеті. Тому більшість людей залишаються на рівні 6-8-го класів, тому що не займаються подальшим збільшенням швидкості читання. Знаєте, яка звичка стопорить Ваш успіх? Це промовляти подумки текст, тобто читати про себе. Від цього мозок в подвійному напрузі. Мало того, що інформація фіксується візуально, наш мозок змушений займатися обробкою вербальної інформації. А це значно зменшує швидкість прочитання матеріалу. Швидкочитання модно чи потрібно? Багато бізнесменів, підприємців, менеджерів середньої та вищої ланки проходять курси не тільки для того, щоб читати в потрібному обсязі бізнес книги і документацію, а щоб розігнати свій мозок. Навчившись швидко читати, Ваша ділова репутація зросте в рази. Ви не будете втрачати час на розкачку, а справи будуть вирішуватись просто і легко. Також Ви зможете дочитувати потрібні книги, і тримати руку на пульсі реагуючи на нові тенденції і зміни. Топ-7 причин почати швидко читати розвиток концентрації і уваги; покращення памяті; збільшення швидкості мислення; розвиток аналітичних здібностей; сприяння швидкому пошуку потрібної інформації (статті, блоги, документи); Ви отримуєте задоволення від того, що можете читати корисну літературу; кількість прочитаних книг переходить в якість. Ви зможете застосовувати отримані знання і швидше досягати поставлених цілей. Хочете грати на випередження? Тоді швидкочитання - це та навичка, яка допоможе навчитися Вам швидко думати і аналізувати, зберігати Ваш час, блискавично приймати правильні рішення, і звичайно ж, швидко читати. А також швидше рухатися по життю і в бізнесі, залишаючи конкурентів далеко позаду себе.

Юрій Копанчук

Інструктор з розвитку пам'яті і швидкочитання, ментор і засновник «Студії інтелектуального розвитку UpToSmart»

Грайте на випередження, вчіть швидкочитання

Сучасний темп життя такий, що ми живемо в умовах безперервного інформаційного потоку. Щоб справлятися з багатозадачністю, потрібно або більше годин у добі, або розвивати в собі нові навички. Одним з них є швидкочитання. Швидке читання книг і робота з великим об’ємом інформації – всього лише практичний навик, який можна освоїти.

Як відомо, середня швидкість читання дорослої людини складає близько 160-250 слів за хвилину. На відкритій лекції 06.11 за 2 години Ви дізнаєтеся, як збільшити швидкість читання в 1,5-2 рази, використовуючи прості техніки. Після проходження повноцінного тренінгу Ви підвищите свою ефективність в рази, читаючи 700-800 слів за хвилину і більше, з повним розумінням прочитаного.

Що не викладають у школі?

Щоб мозок був здатний обробляти великі обсяги інформації, його потрібно тримати в тонусі. Як запитаєте Ви? Дуже просто – мозок потрібно тренувати, тобто привчати його тримати інтелектуальне навантаження. Існують певні алгоритми читання, яким не навчають у школі та університеті. Тому більшість людей залишаються на рівні 6-8-го класів, тому що не займаються подальшим збільшенням швидкості читання.

Знаєте, яка звичка стопорить Ваш успіх? Це промовляти подумки текст, тобто читати про себе. Від цього мозок в подвійному напрузі. Мало того, що інформація фіксується візуально, наш мозок змушений займатися обробкою вербальної інформації. А це значно зменшує швидкість прочитання матеріалу.

Швидкочитання модно чи потрібно?

Багато бізнесменів, підприємців, менеджерів середньої та вищої ланки проходять курси не тільки для того, щоб читати в потрібному обсязі бізнес книги і документацію, а щоб розігнати свій мозок.

Навчившись швидко читати, Ваша ділова репутація зросте в рази. Ви не будете втрачати час на розкачку, а справи будуть вирішуватись просто і легко. Також Ви зможете дочитувати потрібні книги, і тримати руку на пульсі реагуючи на нові тенденції і зміни.

Топ-7 причин почати швидко читати

  1. розвиток концентрації і уваги;
  2. покращення пам’яті;
  3. збільшення швидкості мислення;
  4. розвиток аналітичних здібностей;
  5. сприяння швидкому пошуку потрібної інформації (статті, блоги, документи);
  6. Ви отримуєте задоволення від того, що можете читати корисну літературу;
  7. кількість прочитаних книг переходить в якість. Ви зможете застосовувати отримані знання і швидше досягати поставлених цілей.

Хочете грати на випередження? Тоді швидкочитання – це та навичка, яка допоможе навчитися Вам швидко думати і аналізувати, зберігати Ваш час, блискавично приймати правильні рішення, і звичайно ж, швидко читати. А також швидше рухатися по життю і в бізнесі, залишаючи конкурентів далеко позаду себе.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: