fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Шукаємо Зимових Героїв 💙💛

24/ 11/ 2023
  Дорогий друг, Ваша постійна підтримка БФ Діти Героїв є справжнім джерелом надії у цей складний час. Нам не вистачає слів, щоб висловити вам свою подяку за те, що залишаєтеся поруч з українськими дітьми. Російська війна зруйнувала тисячі людських життів і завдала критичної шкоди інфраструктурі, зокрема, енергетичним обєктам країни. Наша ціль - зігріти та захистити 3300 українських дітей протягом холодних зимових місяців за допомогою програми Тепло дітям. Це діти, які втратили одного або обох батьків внаслідок російської війни в Україні. Ми подаруємо їм теплий одяг та взуття, а також обігрівачі чи дрова для опалення їхніх домівок. Ваш навіть найменший внесок може вберегти здоров’я дітей та забезпечити їм безпеку і комфорт. За 600 грн можна подарувати теплу шапку, що зігріє дитину. За 1000 гривень можна придбати обігрівачі, щоб надати безпеку дитині від суворого холоду. За 2000 грн можна подарувати зимове взуття, що захистить дитячі ніжки від переохолодження. Подарунок на суму 3000 грн – це теплий одяг, який зігріє дитину під час холодів. 28 листопада ми відзначатимемо Щедрий вівторок. Це всесвітній день благодійності та підтримки тим, хто її потребує. Така ініціатива є чудовою нагодою виявити свою доброту, забезпечивши українських дітей необхідними засобами для подолання холоду. Ці хлопчики та дівчатка зіткнулися з випробуваннями, які не повинна переживати жодна дитина. Проте вони залишаються стійкими та сповненими надії завдяки вашій підтримці та доброзичливості. Ще раз дякуємо за те, що ви є частиною нашої благодійної спільноти! З найкращими побажаннями, Тетяна Новицька, СЕО БФ “Діти Героїв”

Дорогий друг,

Ваша постійна підтримка БФ “Діти Героїв” є справжнім джерелом надії у цей складний час. Нам не вистачає слів, щоб висловити вам свою подяку за те, що залишаєтеся поруч з українськими дітьми.

Російська війна зруйнувала тисячі людських життів і завдала критичної шкоди інфраструктурі, зокрема, енергетичним об’єктам країни.

Наша ціль – зігріти та захистити 3300 українських дітей протягом холодних зимових місяців за допомогою програми “Тепло дітям”. Це діти, які втратили одного або обох батьків внаслідок російської війни в Україні. Ми подаруємо їм теплий одяг та взуття, а також обігрівачі чи дрова для опалення їхніх домівок.

Ваш навіть найменший внесок може вберегти здоров’я дітей та забезпечити їм безпеку і комфорт.

За 600 грн можна подарувати теплу шапку, що зігріє дитину.

За 1000 гривень можна придбати обігрівачі, щоб надати безпеку дитині від суворого холоду.

За 2000 грн можна подарувати зимове взуття, що захистить дитячі ніжки від переохолодження.

Подарунок на суму 3000 грн – це теплий одяг, який зігріє дитину під час холодів.

28 листопада ми відзначатимемо Щедрий вівторок. Це всесвітній день благодійності та підтримки тим, хто її потребує. Така ініціатива є чудовою нагодою виявити свою доброту, забезпечивши українських дітей необхідними засобами для подолання холоду.

Ці хлопчики та дівчатка зіткнулися з випробуваннями, які не повинна переживати жодна дитина. Проте вони залишаються стійкими та сповненими надії завдяки вашій підтримці та доброзичливості. Ще раз дякуємо за те, що ви є частиною нашої благодійної спільноти!

З найкращими побажаннями,

Тетяна Новицька,

СЕО БФ “Діти Героїв”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: