fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Шукаємо молодих підприємців!

25/ 05/ 2021
  Unlimit Ukraine by the EBA шукає молодих підприємців для участі у програмі COSME — Erasmus Programme for Young Entrepreneurs, основна мета якої — міжкультурний обмін підприємцями. Учасники проекту Unlimit можуть скористатись цієї чудовою можливістю, що дає українським підприємцям шанс перейняти досвід у європейських колег. Хто ж може взяти участь? 📍 Колеги, що планують розпочати свій бізнес та вже мають бізнес-план 📍 Діючі підприємці з досвідом діяльності до 3-х років 📍 Знання англійської мови обовязкове Для участі немає жодних вікових обмежень. Головне — це прагнення розвивати свою власну справу, в якому ви маєте менш ніж три роки досвіду управління. Необхідно володіння англійською мовою на рівні, що не перешкоджає ефективному спілкуванню з іноземними колегами. Обмін досвідом відбувається під час перебування українського підприємця-початківця на стажуванні у досвідченого європейського підприємця в одній з країн Європи, яка бере участь у програмі. Така навчальна поїздка допомагає підприємцю здобути практичні навички для управління невеликою фірмою, вивчати нові ринки, а також налагодити ділові відносини з іноземними партнерами та інвесторами. Програмою передбачено, що 75% витрат всієї поїздки покриває ЄС, а 25% витрат підприємець бере на себе самостійно. Сума по кожній країні різна та залежить від прожиткового мінімуму тієї чи іншої країни. Підприємці можуть перебувати на стажуванні за кордоном від 1 до 6 місяців. Термін оговорюється з приймаючою стороною в Європі та з організацією-посередником в Україні. В період пандемії програма набула нового формату — наразі підприємці також матимуть можливість обмінюватись досвідом, знаннями та інноваціями на відстані, не виїжджаючи закордон, тобто в онлайн форматі. Треба зауважити, що термін таких віртуальних обмінів триває від 1 до 3 місяців та є безкоштовним для підприємців (не оплачується грантом ЄС). Подати заявку. У разі виникнення додаткових питань, пишіть на електронну адресу менеджера проекту Unlimit Ukraine, Олени Еро: [email protected]

Unlimit Ukraine by the EBA шукає молодих підприємців для участі у програмі COSME — Erasmus Programme for Young Entrepreneurs, основна мета якої — міжкультурний обмін підприємцями.

Учасники проекту Unlimit можуть скористатись цієї чудовою можливістю, що дає українським підприємцям шанс перейняти досвід у європейських колег.

Хто ж може взяти участь?

📍 Колеги, що планують розпочати свій бізнес та вже мають бізнес-план

📍 Діючі підприємці з досвідом діяльності до 3-х років

📍 Знання англійської мови обов’язкове

Для участі немає жодних вікових обмежень. Головне — це прагнення розвивати свою власну справу, в якому ви маєте менш ніж три роки досвіду управління.

Необхідно володіння англійською мовою на рівні, що не перешкоджає ефективному спілкуванню з іноземними колегами.

Обмін досвідом відбувається під час перебування українського підприємця-початківця на стажуванні у досвідченого європейського підприємця в одній з країн Європи, яка бере участь у програмі. Така навчальна поїздка допомагає підприємцю здобути практичні навички для управління невеликою фірмою, вивчати нові ринки, а також налагодити ділові відносини з іноземними партнерами та інвесторами.

Програмою передбачено, що 75% витрат всієї поїздки покриває ЄС, а 25% витрат підприємець бере на себе самостійно. Сума по кожній країні різна та залежить від прожиткового мінімуму тієї чи іншої країни. Підприємці можуть перебувати на стажуванні за кордоном від 1 до 6 місяців. Термін оговорюється з приймаючою стороною в Європі та з організацією-посередником в Україні.

В період пандемії програма набула нового формату — наразі підприємці також матимуть можливість обмінюватись досвідом, знаннями та інноваціями на відстані, не виїжджаючи закордон, тобто в онлайн форматіТреба зауважити, що термін таких віртуальних обмінів триває від 1 до 3 місяців та є безкоштовним для підприємців (не оплачується грантом ЄС).

Подати заявку

У разі виникнення додаткових питань, пишіть на електронну адресу менеджера проекту Unlimit Ukraine, Олени Еро: [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: