fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Шукаємо інновації для підтримки ЗСУ та мирного населення України!

15/ 03/ 2022
  Радо підтримуємо ініціативу наших колег зі Startup.Network, які організовують Unicorn Pitches Ukraine. Мета заходу – віднайти рішення, що найбільше стануть у нагоді нашій державі під час та після закінчення війни. Заручитися фінансовою підтримкою венчурних капіталістів з Америки, Азії та Європи задля найскорішого втілення критично важливих технологій у життя. Пріоритетні напрямки: рішення для воєнного сектора; інформаційні та медіа додатки для допомоги мирному населенню; healthtech & fintech рішення для держсектора; відбудова міст; технології для логістики гуманітарної допомоги etc. Прийняти участь в івенті можуть усі стартапи, що фізично працюють в Україні, або чиї фаундери є уроженцями нашої незламної Батьківщини. Подія пройде онлайн, на платформі Zoom. Участь безкоштовна. Дата та час: 31 березня, 18:00 за київським часом. Продаж квитків для гостей здійснюється у форматі донатів. Усі виручені кошти будуть направлені на підтримку сімей, що опинилася у скруті через воєнну агресію путінських військ. Реєстрація за посиланням: https://battle.startup.network/events/450091/

Радо підтримуємо ініціативу наших колег зі Startup.Network, які організовують Unicorn Pitches Ukraine.

Мета заходу – віднайти рішення, що найбільше стануть у нагоді нашій державі під час та після закінчення війни. Заручитися фінансовою підтримкою венчурних капіталістів з Америки, Азії та Європи задля найскорішого втілення критично важливих технологій у життя.

Пріоритетні напрямки: рішення для воєнного сектора; інформаційні та медіа додатки для допомоги мирному населенню; healthtech & fintech рішення для держсектора; відбудова міст; технології для логістики гуманітарної допомоги etc.

Прийняти участь в івенті можуть усі стартапи, що фізично працюють в Україні, або чиї фаундери є уроженцями нашої незламної Батьківщини.

Подія пройде онлайн, на платформі Zoom.

Участь безкоштовна.

Дата та час: 31 березня, 18:00 за київським часом.

Продаж квитків для гостей здійснюється у форматі донатів. Усі виручені кошти будуть направлені на підтримку сімей, що опинилася у скруті через воєнну агресію путінських військ.

Реєстрація за посиланням: https://battle.startup.network/events/450091/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: